pondělí 1. února 2010

Bourjois Rouge Diva

Mám v posledních dnech trošku potřebu kompenzovat si ty světlé zkouškové barvy naprostým opakem, takže nosím buď samé tmavé, nebo červené. Tohle je můj test jestli budu kamarádit taky s červenýma krémovkama. Docela se mi na mně líbil, nic mi na něm nevadilo, ale... je to nuda, žádný odlesky ani třpytky! :-D Takže důvod proč bych si ho měla nechat nemám, půjde o dům dál :-) Lakovalo se s ním moc dobře a stačila by mu i jedna vrstva, ale já dala pro jistotu dvě.9 komentářů:

 1. Na tvých drápkách se mi tato barvička převelice líbí! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Krev, vidím na tvých rukách pravou krev! Mě se líbí a kdyby sis pořídila CND efekty, určitě by se dal použít jako podklad. Ale já jsem zatížená na červené, takže mě neber zas až tak vážně.

  OdpovědětVymazat
 3. pfff, prej nuda! moc krásnej je.

  OdpovědětVymazat
 4. An, děkujiii :-)

  Daji, já jeden CND efekt mám, ale modrej, ten by se na to moc nehodil :-) Ale měla jsem na něm razítka, bohužel se nepovedly, tak fotka nebude :-)

  Annie, no jo, přesně na tebe jsem u toho lakování myslela :-D

  OdpovědětVymazat
 5. Ale já myslela, jako že si koupíš odpovídající CND efekt, nejlépe dva, tři, abys vyzkoušela, který bude optimální? Jak je na tom buržoust s výdrží?

  OdpovědětVymazat
 6. Kirsten: glad you like it :-)

  Day, tolik práce kvůli jednomu laku?? Pff, to fakt nee, zas takový fanda červené nejsem, mám hezčí laky :-) Ale jestli se do toho chceš pustit ty, není problém :-) Výdrž moc neposoudím, měla jsem ho jen dva dny, ale byl ok, ani se nehnul.

  OdpovědětVymazat
 7. Tak tomu říkám červená barva. :)

  OdpovědětVymazat
 8. Hezký, fakt je jako krev, jak psala Day :-)

  OdpovědětVymazat