pondělí 19. září 2016

China Glaze Give Me the Green Light!

Po dlouhé době jsem zase měla nalakovaný lak, který mě posadil na zadek. Strašně ráda bych vám ho ukázala v plné kráse, ale bohužel je z těch odstínů, které ani naše moderní technika nedokáže zachytit věrně. Na fotkách je modrý, ale ve skutečnosti je o mnoho víc zelený. Je to spousta modrých a zelených mikrotřpyteček v tyrkysovém základu. Nádherný, unikátní odstín, nenapadá mě k němu dvojče. Moc dobře se lakuje a mile mě překvapilo, jak hezky kryje ve dvou vrstvách. Nezasychá nijak hrubě, jedna vrstva nadlaku pro vyhlazení stačí, pro lesk jako blesk doporučuji dvě, které mám na většině fotek i já. Fotila jsem ho po tři dny, protože ten první jsem lakovala pozdě večer, takže už jsem zvládla jen fotky s bleskem a druhý den nesvítilo slunce, to se mi povedlo chytit až o další den později a to už jsem měla kousek laku odštípnutého, takže jsem opravovala a přidala tu další vrstvu nadlaku. Výdrž tedy není ideální, rychle se šoupou konečky, třpytky se nedokáží udržet na hraně nehtu a brzy mě opustily. Dva dny po nalakování se taky začal lak po kouscích odštipovat, naštěstí jsou ale glitry vděčné na opravu, věřím, že to ani na detailních fotkách nepoznáte :-) Se dvěma opravami tedy dal krásných 6 dní, pak jsem ho sundavala - alobalem samozřejmě.
Blíží se nám Interbeauty a věřím, že na něm China Glaze díky modeláži nehtů nebude opět chybět. Třeba tam bude i tento lak, protože on je z těch kousků, které prostě musíte vidět naživo.
6 komentářů:

  1. tak říkáš, že ho potřebuju....? :D

    OdpovědětVymazat
  2. Souhlas :) Podle fotek jsem si říkala, že nic moc, ale když jsme ho lakovala, tak s mi z celé kolekce Star Hopping zalíbil nejvíc a bývalé kolegyně nad ním taky áchaly :)

    OdpovědětVymazat
  3. Súhlasím, aj ja som písala v príspevku, že sa ho naozaj oplatí vidieť naživo, na fotkách stráca to čaro, ktoré v skutočnosti má, jeden z najkrajších lakov z celej kolekcie :)

    OdpovědětVymazat