Zobrazují se příspěvky se štítkemSleek. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemSleek. Zobrazit všechny příspěvky

neděle 9. listopadu 2014

Bilance za říjen

1 spotřebováno
Spotřebovací část je tento měsíc zase skromná, ale na to, že jsem 10 dní bydlela u rodičů a tam jsem používala jiné produkty a ještě ne vždy moje (třeba lak na vlasy nebo čistící gel na obličej jsem tam neměla), jsem ráda, že se mi povedlo dopotřebovat alespoň něco a hlavně mám radost z toho, že můj sprchový kout opustilo hned pět lahviček - už jsem jich tam měla ke dvaceti a začínalo to být neúnosné!

Natura Siberica sprchový gel - pumpičkové balení je sice na jednu stranu super praktický nápad, ale to by ta pumpička musela dávkovat mnohem větší množství. Já na jedno umytí potřebovala 8 pumpnutí a než ji mačkat tolikrát, je vlastně lepší klasicky si gel vymáčknout z tuby. Obsah mě nijak zvlášť nepřesvědčil, že by zrovna tenhle sprcháč byl lepší než jiné a že bych si ho musela kupovat znova. Průměrně pěnil, průměrně voněl, prostě nic extra.

Ziaja pomerančový peeling je naopak můj miláček, momentálně lepší tělový peeling nemám. Miluju tu hladkou pokožku po jeho použití! Strašně jsem si ho šetřila, protože jsem ho jednou nenašla na stránkách Ziaja a bála jsem se, že už se nevyrábí, ale naštěstí to tak není, koupila jsem si nové balení a tohle mohla s klidem dodělat. 

Balea peeling Indian Chai jsem koupila protože jsem zase jednou podlehla šílení blogosféry a ne, nepochopila jsem, co na něm všichni mají. Peelingy téhle značky jsou spíš sprchové krémy s troškou zrníček, takže efekt nula nula nic a ta parfemace, ze které jsou všichni tak unešení? Fuj, za mě fakt ne.


Garnier barvicí krém na vlasy - myslela jsem, že už tuhle vymývací žádnou nemám a ještě jsem v zásobách jednu objevila. Je fajn, krásně intenzivní černá, vlasy se po ní pěkně lesknou, ale to vymývání je problém u kořínků, mohla bych barvit znova už po třech týdnech.

Aussie Miracle Shine šampon - slibovala jsem recenzi už když mi asi před dvěma měsíci došel kondicionér a stále nic... Ale bude! Za mě Aussie ano.

Alverde meruňková maska na vlasy - super věc, moje druhé balení a chtěla jsem si koupit další, když byla nedávno akce na DMkové značky, lákalo mě i nové hezčí balení! Ale odolala jsem, mám teď věcí na vlasy víc než dost. Překvapivě hezky vlasy uhladí a dodá jim lesk. Klidně by se mohla dělat ve větším, než 100ml balení. Časem se k ní ráda vrátím.



Rexona antiperspirant je klasika, ale tahle zelená verze mi přišla z těch méně povedených, moc mi nevoněla a přišla mi i méně funkční než její jinak barevné sestřičky.

Guy De On krém na ruce je docela propadák, viz recenze. Nebýt příjemné parfemace, nikdy se ve spotřebovaných produktech neobjeví.


2. nákupy
Pokud mě sledujete na Instagramu, tak už většinu fotek znáte. Buď jsem si to cvakla dvojmo - na mobil i na foťák, nebo jsem se to pak dodatečně snažila nainstalovat stejně. Hlavním nákupním bodem října bylo samozřejmě Interbeauty. Takže jsem hodně řádila u OPI...


... jen o malinko méně na modeláži...


... od které jsem taky díky spolupráci dostala tyhle krásné dárečky!


Následně jsem řádila v Sephoře, Clarins je z Douglasu a Sleek ještě z veletrhu.


Neodolala jsem novinkám Color Club a Barry M, takže opětovná návštěva eshopu, kde nakupuji nejčastěji - mojesminky.cz.


Úžasná Martinka mi dovezla z USA Nars korektor a duo gel laků Sally Hansen a navíc jsem jako dáreček dostala lak Revlon v krásné podzimní barvě. Ještě jednou moc děkuji!


Rimmel nás zase všechny obdaroval, tentokrát byl balíček hodně bohatý a navíc jsme byly dotázány, jaký odstín makeupu si přejeme... Takže palec nahoru!


Od eshopu babybaby.cz jsem dostala stejně jako mnoho dalších blogerek plnou tašku věcí. Detailně jsem obsah nefotila, sama jsem o tom několikrát četla a viděla jsem minimálně dvě rozbalovací videa, takže jsem tím nechtěla zbytečně unavovat, produkty jsme dostaly víceméně stejné. Pokud vám ale obsah tašky přece jen unikl, doporučuji třeba video Hanky.


Dodatečně mi eshop poslal na vyzkoušení ještě nové koupelové soli Tetesept - já nemám vanu, takže jsem myslela, že je spíš někomu daruji, ale hlavně ta mandlová voní úžasně i přes obal, takže už jsem se objednala k rodičům na relaxační koupel :-) A lesk jsem si koupila na ebay, šoupla jsem je na jednu fotku, protože jsem je vyzvedávala na poště ve stejný den.


V Rossmannu jsem byla tenhle měsíc dvakrát a pokaždé jsem tam nechala spoustu peněz, hloupé lákavé akce! Ke dvěma sprcháčům Palmolive byla nákupní taška a k nákupu produktů L´oréal nad 399Kč řasenka zdarma. Navíc jsem na oba nákupy využila kuponek na 10% slevu.



A poslední solo fotku si zaslouží dárek od Mínušky, děkuji!


Tak ne, poslední fotka je nakonec nákup z Německa, který jsem zvládla ještě po nafocení předchozího, ale stále v říjnu. Balea a Essence věci budou (spíš už jsou) i u nás, ty jsem koupila jen protože v Německu jsou prostě levnější, P2 je nutnost, myslím, že od téhle značky ještě nemám věc, která by mi nevyhovovala, takže u jejich stojanu vždy vydržím dlouho. A obrovskou radost mám z toho, že jsem potkala alespoň zbytky z Catrice kolekce Feathered Fall, protože ty stíny mají naprosto boží odstíny!


neděle 18. května 2014

Bilance za duben

1. spotřebováno


Bioderma Sensibio H2O - můj absolutně nejoblíbenější odličovač očí, na tom se v průběhu času nic nemění a doma si stále udržuji zásoby, jako jsem vám ukazovala v syslím článku. I když používám jiné micelárky, Bioderma musí být v koupelně vždycky. Je to jeden z mých nemnoha svatých grálů.

O Bioderma micelárce Sébium jsem se zmiňovala v tomtéž článku jako o Sensibio. Tato verze pro mě zase tak nepostradatelná není, nepoužívala jsem ji jako odličovač, ale jako pleťovou vodu. Nepřišla mi vůbec ničím výjimečná, celkově mezi pleťovými vodami jen těžko hledám rozdíly a tato se snadno ztratí v davu. Ale na druhou stranu proč ne, vypotřebuji i to druhé balení, co doma ještě mám.

Dermacol Elixir micelárka - byly doby, kdy jsem myslela, že ji někomu věnuju a nikdy ji nedopotřebuju, ale pak jsem do své večerní péče zařadila jeden krok navíc v podobě micelárky na celý obličej a používala na něj právě micelárku Dermacol. Najednou jsem byla za půlkou, takže jsem se rozhodla, že už ji dopotřebuju. Odličovat oči s ní nešlo, ale na pleť byla fajn, stáhla i ti nejmenší zapomenuté nečistoty. Přesto bych ji znovu nechtěla, nemá nic, co by mě motivovalo k opětovnému nákupu.


Avon Senses Aloha sprchový gel - tento měsíc jsem zdolala obří balení sprcháče od Avonu. Ani nevím, proč jsem koupila velké balení, protože mi zrovna moc nevoněl a pěnit by mohl taky víc. A to jsem v zásobách viděla ještě jeden, hmmm...

Johnson´s Baby uklidňující šampon používám na mytí štětců a vyhovuje mi moc, hned jsem do koupelny nastěhovala další balení.

Garnier Color Sensation černá barva na vlasy - z aktuálně prodávaných barev je tahle moje nej. Je opravdu intenzivní, málo se vymývá a vlasy mám po ní pěkně jemné. Mohly by ale být lesklejší, k tomu si musím dopomáhat stylingovými přípravky a žehlením.


Garnier Mineral Ultra Dry - škoda, že už se tahle zelená verze nedělá, protože mi přišla opravdu velmi dobrá. Ale zase mi moc nevoněla, mám ten nos v poslední době nějaký rozmazlený...

Fa balzám po holení - tak u něj mě mrzí 10x tolik, že už se nevyrábí! Podpaží mám citlivé a jen tak něco na něj po holení nemůžu dát a tenhle deo byl perfekní - nikdy mě nepálil, ani když jsem se náhodou pořezala. Jemně a nevtíravě voněl a ani mi nevadilo, že je kuličkový, i když to jinak nemám ráda. Vážně je ho škoda, protože jsem si u jiné značky nevšimla žádného deodorantu, který by byl určený speciálně na čerstvě oholenou pokožku. Poradí mi někdo nějakou náhradu, prosím?

Obvykle načaté věci nevracím do skříně se zásobami, ale s Natura Siberica krémem na ruce jsem to udělala. Když jsem ho pak našla, vzala jsem si ho do práce, abych ho co nejrychleji dodělala. Bohužel musím říct, že na domácí mazaní se sice jevil jako fajn, ale v práci mi nestačil a ruce jsem si musela mazat opravdu často. Vůně už mi taky zevšedněla, takže znovu si ho určitě nekoupím.

Balea pemzu jsem sem zařadila protože mám potřebu vám sdělit, že je úplně na nic. Mám ji snad rok a půl a použila jsem ji jen párkrát, protože je s ní hodně práce a výsledky minimální. Já na své paty potřebuji těžší kalibr a nedám dopustit na kovovou škrabku od Essence, tuhle věc už nikdy nechci.


Ve stejnou dobu mi došly oba moje nejoblíbenější BB krémy! Skin79 ICB už jsem si koupila znovu, ale nepřijde mi tak dobrý, jako první balení (méně kryje a je na pletí víc vidět), takže si nejspíš koupím i Holika Holika Petit BB Cream a to už potřetí a budu doufat, že bude super jako obě předchozí balení.

NYC kompaktní pudr už je určitě druhý spotřebovaný, možná i třetí? Každopádně mám minimálně další dva doma, takže za mě spokojenost. Jen se mi moc nelíbí, že měnili balení a možná i obsah, co jsem tak zkoumala odstín 702, který jsem si vždy kupovala, tak se mi zdál být tmavší...


Catrice gelové linky jsem používala přes rok a byly super, nakonec ale bohužel vyschly. Schválně jsem je vyfotila otevřené, ale asi to není moc vidět, každopádně půlka v nich ještě je. Je to škoda, ale aspoň jsem se donutila používat chvíli fixy a teď mi poslal Rimmel své nové gelové linky, takže nemusím řešit náhradu.

Na Instagramu jsem vám ukazovala svůj květináč plný tužek na oči - vytřídila jsem jen tři. Hnědá Manhattan byla dřív moje nej, tato byla prázdná, pravděpodobně jsem si ji nechávala, abych věděla jakou si znova koupit. Světlá tyrkysová a olivová Dermacol vyschly a už vůbec nekreslí. Chybět mi nebudou.


Ze vzorků tu mám pouze tři. V kalíšku byl noční krém od Kivvi, který byl docela zvláštní. Od nočního krému bych čekala, že bude hutný a je tak se nevstřebá, tento se ale do pleti vpil velmi rychle a zanechal ji lehce zmatněnou, skoro jakoby připravenou na nanášení makeupu. Zajímavá zkušenost, rozhodně bych si při příštím setkání se značkou Kivvi chtěla koupit něco v plném balení.

Na Helena Rubinstein Prodigy noční krém jsem si za ty čtyři použití ani nestačila udělat názor. Jen jsem čekala teda lepší vůni než cosi ala laciný opalovák.

Zato CC Cream od Estée Lauder voněl božsky, ale ten odstín, to bylo něco! Kdejaká mrkev by mu takovou pěknou oranžádu mohla závidět! Pro mě velké zklamání, takový hnusný odstín bych ještě zkousla u Essence, ale od high end značky bych čekala trochu snahy trefit se do normální lidské barvy.


2. nákupy
Vypadá to, že je toho zase hrozně moc, ale vlastně to až na úlet s laky tak strašné není. Využila jsem ještě jednou 50% slevu v Tetě a koupila si další lak na vlasy od Toni and Guy (pořád si myslím, že musí existovat něco lepšího, nicméně je nejlepší z toho, co mi zatím prošlo rukama), pak je tam miniobjednávka z hairbeauty.cz, která na mě čekala u Míny, Naked 3, která ke mně šla tak dlouho, až jsem si myslela, že se ztratila, nějaké ty nákupy z Interbeauty a bílé štětce nejsou PetraLovelyHair, ale obyč z ebay (neodpustím si rýpnutí, ale Petra tvrdila, jak se cenu těchto štětců bude snažit držet nízko... já mám o nízké ceně tedy jiné představy než 249Kč za jeden štětec, když mých osm stálo 220Kč). Hodně věcí mě v poslední době zaujalo od Garnier, taky jsem si pořídila tři nové řasenky, i když nepotřebuju ani jednu, ale bílému obalu od GS jsem nedokázala odolat, jednu Dermacolku mi doporučila Dejnička a druhá je novinka a já prostě zatoužila ji zkusit... U Essence jsem si vybrala tři nové laky, protože jsem jim přišla v poslední době na chuť, v Tetě jsem zase vykoupila všechny Rimmely, no za dvacku nechte je tam?! Vyzkouším, podaruju dál, uvidíme. A pak už jen věci které jsem dostala a tímto děkuji zastoupení značek Ziaja a Guy De On, opravdu se pokusím o nějakou recenzi dřív než za půl roku, slibuji!









středa 12. února 2014

Sleek Vintage Romance

Vintage Romance byla (= byla a už není, prodala jsem ji) moje první paletka od Sleeku. Barevně mi přišla velmi povedená, žádné nude a hnědé odstíny a přesto krásné barvy vhodné na každodenní použití. Díky ní jsem se rozhoupala k objednávce a k ní přidala ještě jeden starší kousek - Oh So Special. Dřív jsem Sleek ignorovala, protože se mi strašně nelíbil ten povrch ala wafle, co jejich stíny měly. Působilo to na mě lacině, jak nějaké stíny od Vietnamců za 39Kč. Fakt strašně moc mě to iritovalo a kdyby to nezměnili, nemám žádnou jejich paletku doteď. 

Další věc, která mi na paletkách Sleek vadí je, že si sice dají práci s tím, aby jednotlivé odstíny pojmenovali, ale už se neobtěžují ty názvy napsat na paletku. K čemu mi jsou na nějaké průhledné folii, která je tam naprosto zbytečná a jen překáží? Já osobně jsem ji vyhodila hned po vyfocení (teď mě tak napadá, že to možná nepotěšilo slečnu, která si ode mě paletku kupovala, ale nestěžovala si), vadilo by mi ji před každým líčením dávat pryč a pak ji tam zas vracet. To je takový problém napsat to zezadu na paletku? Nebo by klidně mohli vynechat ten zbytečný houbičkový aplikátor, dát ty řady stínů trochu dál od sebe a názvy napsat pod ně. 

Asi tušíte, že ani z kvality stínů jsem si na zadek nesedla. Pigmentované jsou dobře, i když jsem možná čekala ještě víc, na swatche na ruce jsem musela dát dvě vrstvy, aby barvy hezky vynikly. Ještě horší to pak bylo na očích - většina těch metalických odstínů byla až příliš mazlavá, na povrchu v paletce tyhle stíny vytvořily krustu, takže se těžko nabíraly na štětec a na oku se špatně stínovaly. A co pro mě byl největší šok - stíny mi nedržely. Ano, mám mastná víčka, ale proto používám bázi a s ní mi drží všechno, klidně i 20 hodin když potřebuju. Stíny z téhle paletky se mi několikrát slily už třeba po čtyřech hodinách, po nějakých deseti jich skončila většina v záhybu oka, jako bych snad ani žádnou bázi nepoužila. To mě hodně zklamalo, myslela jsem, že to třeba bude počasím, ale druhý den mi stíny jiné značky držely normálně a Sleek se mi slil i o víkendu, kdy jsem byla celý den doma.

Dole máte několik ukázek mých výtvorů, dokumentovala jsem poctivě, takže tam jsou skoro všechna líčení. V těch teplých zlatofialových jsem se moc necítila, ale pokud jsem použila alespoň jeden stín studený, bylo to pěkné a ani v těch vínových odstínech jsem si nepřipadala uplakaně. Použila jsem všechny kromě jediného - Propose In Prague, ten se mi nelíbil a nepřišla jsem na to, jak ho do nějakého líčení zakomponovat.

Sleek mě tedy napoprvé hodně zklamal, to už je u mě co říct, když já dokážu poslat pryč nějaké stíny. Tak uvidíme jak si povede v dalších třech pokusech - kromě Oh So Special už mám doma i Garden of Eden a Candy, jak jste asi viděli v bilanci. Snad nebudu muset psát jeden hejt za druhým...

Co vy a Sleek paletky? Drží vám na očích? Nemažou se vám ty metalické odstíny?




















po několika použitích...