1. spotřebováno
Fa antiperspirant Cool Fresh - minulý měsíc jsem tady jeden antiperspirant od Fa pomlouvala, že mi v horku nestačí a protože jsem nedůvěřovala ani dalším kouskům od stejné značky, používala jsem v lednu tento z řady sport. Řekla bych, že byl ale mnohem lepší, i po celé směně v práci jsem ho cítila, takže věřím, že jsem ho podcenila a vyhovoval by mi i v létě - časem to ověřím, ještě mám růžovou variantu.
Blanchette B. micelárka - recenze zde, stále platí, je to moc fajn micelárka navíc za směšnou cenu, takže určitě časem koupím znovu.
Avon Naturals sprchový gel malina - radši mám sprchové gely z řady Sensses, ale ani tento nebyl nejhorší, jen mi moc neseděla vůně, opravdovým malinám to bylo hodně vzdálené, takže spotřebovala jsem, ale stačilo, děkuji.
Nivea sprchový gel Sunny Melon - zato tento sprcháč mám velmi ráda, už jsem kdysi psala o jeho růžové variantě, a to tady. Pořád mě baví ty olejové perličky a vůně oblíbeného melounu je příjemný bonus. Rozhodně koupím znovu.
Dermacol transparentní pudr - už jsem tam měla jen zbytek, takže bylo na čase se s ním rozloučit. Je moc fajn, dobře matuje, dost dlouho vydrží a hlavně je skutečně transparentní. Pro mě má jedinou chybu - je sypký. Znovu nekoupím, aspoň zatím ne, ve vzdálenější budoucnosti to úplně nevylučuji.
Oriflame rtěnka Frosted Champagne - nic vám ten obal neříká? Moc se nedivím, netuším jak dlouho tu rtěnku už mám! Hodně dlouho, ale ten odstín jsem milovala, takže jsem se jí nechtěla vzdát dokud ji skutečně nedopotřebuji a povedlo se. Přirovnala bych ji ke rtěnkám Essence, byl to spíš takový balzámek s trochou barvy a shimmeru. A moc hezky ovocně voněla. Vzhledem k tomu, že už se nevyrábí, možnost opětovné koupě nemám, ale zase až tolik mě to netrápí, užila jsem si ji na maximum a jiných oblíbených rtěnek mám spoustu.
2. vyhozeno
Golden Rose lak na nehty Holographic - probírala jsem laky, abych zjistila kolik jich přesně mám (zatím nevím, ještě jsem to nedodělala, tak se mě neptejte) a při té příležitosti vybrala pár adeptů, kterým bych chtěla najít nové domovy. A narazila jsem na tento Golden Rose a při bližším prozkoumání jsem zjistila, že chudák umřel, obsah se už vůbec nechce hnout. O oživení jsem se ani nepokoušela, jsem smířená s tím, že tyto levné laky nevydrží tolik co OPI a vlastně jsem mile překvapená, že nepřežil jen jeden. Ale samozřejmě mě mrzí, že je to zrovna holograf...
3. nákupy
Nákupy nebudu nijak detailně rozpitvávat, vše je snad dobře vidět a spočítat si to můžete taky... Je to taková moje klasika, mix Asie, high-endu a českých drogerek. Zase mi tam pár věcí vypadlo, jeden lak Illamasqua, stín Essence, Ladybox... Ale většinu věcí už aktivně používám, takže když bude nálada a čas na psaní článků, mohly by se tu brzy objevit znovu. Mimochodem leden se u mě nese ve znamení nemocí, a tak jsem psychiku léčila online nakupováním, takže mi balíčky budou chodit minimálně do půlky února, za měsíc tu hromadu snad ani nechci vidět...


