Zobrazují se příspěvky se štítkemGolden Rose. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemGolden Rose. Zobrazit všechny příspěvky

pondělí 9. května 2016

Nákupy za duben

Konečně jsem si našla čas na nafocení a sepsání nákupů za uplynulý měsíc, tak se pojďme podívat, za co jsem utrácela.
 
Začneme hezky barevně! Novinky Balea mě vždy nejvíc baví na jaře a v létě, protože ovocné a květinové vůně jsou mé oblíbené. Letos jsou obzvlášť povedené a já si nejsem vůbec jistá, jestli mi tyhle čtyři kousky budou stačit, možná ještě něco dokoupím :-)


Po hooodně dlouhé době jsem nakoupila na jahodě, protože mě Mína upozornila na výhodnou cenu Nars stínů. A zase tam dlouho nakupovat nebudu - ne že by mi clo nevrátili, ale to vyřizování je prostě otrava a kazí to dojem z celého nákupu. Odstíny si taky nejsem úplně jistá, takže tohle je spíš takový unáhlený a zbytečný nákup, to uznávám...


A pomalu se dostáváme k hlavní akci dubna, kterou je Interbeauty. Tentokrát jsem se opravdu snažila neutrácet moc, i když tedy povolený limit 5 laků, který jsem si dala, jsem stejně překročila. U slovenské značky Soaphoria jsem sobě i ségře vybrala balzám na rty s vůní růží a měla jsem štěstí a vyhrála jsem jeden produkt dle vlastního výběru. Nejvíc mě zaujala čisticí pěna na obličej.


Štěstí se na mě usmálo i u modeláže, vyhrála jsem druhou cenu, kterou byla pěna na nohy Footlogix, pilníky Cuccio a předplatné časopisu. Lak Cuccio jsem si pak v rámci šťastné hodinky koupila.


A tohle je nákup, díky kterému jsem dostala kuponek a měla tak šanci vyhrát. Miminka China Glaze mě štvou ještě víc než obvykle, dvě už jsem totiž lakovala a oba kousky měly zateklý lak ve víčku, dlouhou životnost tedy nejspíš mít nebudou.


U OPI mám stále větší a větší problém najít něco, co doma ještě nemám :-) Takže nákup tentokrát velmi skromný, jen 4 kousky. Orly ani Seche už nejsou z IB.


Rtěnku Golden Rose jsem chtěla zkusit poměrně dlouho, takže jsem si během Míniny čůrací pauzy počmárala celou ruku, pár odstínů si předvybrala a společně jsme pak vybraly ten - doufám - nejhezčí :-) Stíny jsou opět od mé nákupčí a NYX pomáda na obočí je nakonec jediná věc, kterou jsem si u nich vybrala.


Velké balení Clinique DDML mám opět díky Miru ze Štěrbohol, Aussie lak na vlasy jsem měla na wishlistu už také delší dobu, protože pořád nemůžu najít ten ideální lak na vlasy a thinner od EBD byl o dost dražší, než ten, který si kupuju normálně, tak doufám, že bude i lepší, minimálně v tom, že z neprůhledné lahvičky nebude tolik vyprchávat.


Drogerkové nákupy dekorativky tento měsíc nebyly nijak velké, omezila jsem je na tři kousky.


Co už je poněkud horší je, že jsem byla hned 2x lapena díky akci dárek k nákupu. Ke Garnieru byl v DM moc pěkný deštník, k Nivee v Tetě zase hrneček. Útěchou mi je, že oba nákupy platila mamka.



Dalším problémem je opětovné rozmnožení sprchových gelů...


A na závěr pár vzorků.


Co jste si v poslední době koupily vy?

středa 4. listopadu 2015

Nákupy červen - říjen

S konečnou platností jsem se rozhodla, že přestanu psát bilance. Nevím co pořád psát o sprchových gelech kromě toho, že myjí a hezky voní, nebaví mě ukazovat vám postopadesáté odlakovač Essence a micelárku Bioderma... K vyšší spotřebě mě to stejně nemotivovalo, takže raději zůstaneme u toho, co mi jde mnohem lépe - nákupy a hromadění! O to vás ošidit nechci a protože jsem si nákupy průběžně fotila - v červnu a červenci ještě se záměrem napsání bilance, tak vám to teď všechno ukážu. Že já nakupuju kosmetiku hodně pro vás není žádná novinka a když do jednoho článku nacpu nákupy za 5 měsíců, je vám asi jasné, že tenhle článek bude všechno, jen ne krátký. Zkusím být alespoň v popiscích stručná a nechám mluvit hlavně fotky. Tak jdeme na to!

Všechno to začalo v červnu, kdy jsem se zúčastnila akce obchodu modelaznehtu.cz a vydala se do jejich obchodu nakoupit se slevou 50%. Taky jsem byla v Drážďanech, kde jsem si pořídila několik odstínů laků Kiko, v DM Catrice z Luxury řady a Essence jsou z našeho Rossmanna.


Tady je další část nákupu z Německa, Inglot a MAC, který mi koupila Verunka (ještě jednou děkuji!), a Dior a stíny v tužce Gosh jsem si přivezla z výletu do Ústí, kde jsem byla s Jitkou.


Stále jsme v červnu, malý deodorant a laky na vlasy jsou z Německa, Cuccio máslíčka z výše zmíněného výprodeje, růžový "Champú" suvenýr od kamarádky z dovolené ve Španělsku, fialový Gliss Kur mi hodně vyhovoval a byl za pár korun v akci v Kauflandu, tak jsem si vzala další balení, Cien sprcháč je samozřejmě z Lidlu, olejíček z Avonu a zbytek z Rossmannu.


V červenci jsem dodržovala stopku, takže jediné co jsem koupila, je Balea olej na rty. Na testování jsem dostala antiperspiranty Rexona a novinky Rimmel a zbytek jsou dárky.


A dostáváme se k srpnu a září. Ty jsem fotila společně, byly dny Marianne, zase jsem byla v Drážďanech a celkově jsem trpěla postopkovými nákupními záchvaty a podle toho to taky vypadá. Nahromadila jsem za 2 měsíce 21 nových produktů na rty, ehm...


I na řasenky to bylo velmi bohaté  období, hlavně díky miniaturám, které při DM rozdávaly parfumerky...


Nové makeupy jsou "jen" 4...


...laků je taková střední hromádka, řekla bych standard :-)


Paletky. Nové stíny vůbec nestíhám zkoušet, do tří z nich jsem do dneška nesáhla a jednou z nich je Naked Smoky! A to jsem ji tolik chtěla...


Nějaká ta mona, tady mám kromě fialového Kiko už vyzkoušeno vše.


Co z dekorativky zbylo a jinam se nevešlo...


Protože čekám, že se mi v zimě zase zblázní pleť a nebudu se moci odličovat na mokro, řádně jsem se zásobila micelárkami.


Zase takový mix, co se jinam nevešlo... Kiko peeling na obličej, Kiehl´s milovaný čistič, miniaturky jako dárek k nákupu Clarins, zelený tělový peeling jsem dostala od ségry ke svátku a růžový je z Německa.


V Drogerii Teta (a následně pak i v Rossmannu) probíhala 50% sleva na Rexonu, takže jsem se dostatečně zásobila, protože na Maximum Protection verzi se to opravdu vyplatilo. B.U. je dárek k nákupu, zbytek opět Německo a Biosilk český Douglas.


A dostáváme se k říjnu, kdy jsem byla opět v Německu, tentokrát jen těsně za hranicemi, takže něco malinko z DM a Kauflandu. Koupila jsem si už čtvrtý lak na vlasy Elnette a teprve poté jsem jeden z nich konečně vyzkoušela a zjistila, že je úplně hroznej... Stane se. Taky jsem si koupila dva kusy milovaného korektoru Janssen a řasenka Dermacol a lak Catrice jsou opět od nás z Rossmanna (lak bude hned v následujícím postu).


Nemohla jsem chybět na podzimním Interbeauty a moje nákupy se opět točily hlavně kolem laků. Nadávala jsem jak se miminka ChG vůbec nevyplatí a šup, koupila jsem další...


Taky jsem si koupila dvě paletky stínů, rtěnku Jordana a nesměla chybět návštěva Sephory, díky které jsem si odškrtla z wishlistu hned několik věcí.


Závěr patří několika málo nákupům z posledního říjnového týdne. Byla jsem v DM, protože mám laků pořád málo, koupila jsem dva na šminkách a Rimmel poslal stoosmedesátoušestou řasenku a nový stín.


Tak co vy na to? Nezavalila vás ta hromada a prokousali jste se až nakonec? Mě skoro ano, budu zase muset reorganizovat uložení kosmetiky... Ještě že tohle je úklid, který mě baví :-)

pondělí 18. května 2015

Bilance za duben

Ačkoli jsem bilanci připravila hned na počátku měsíce, museli jste si na ni trochu počkat, protože jsem se trochu vzchopila a napsala recenzi na pár spotřebovaných věcí, o kterých dnes bude také řeč.

Spotřebováno
Dusch Das antiperspirat je jedním z nich, post o něm najdete zde. Menší balení mi připadá jako fajn nápad, vydrželo mi ještě o pár dní déle než klasická velikost. Těším se až se k nám dostanou, případně si ráda v Německu pořídím další.

Rexona tuhý antiperspirant - poprvé jsem měla antiperspirant bez vůně a musím říct, že mě to moc nenadchlo a mnohem raději mám ty voňavé. Na noc byl OK, ale přes den bych si ho použít netroufla, přijde mi, že před zápachem zdaleka tolik nechrání jako jeho parfemovaní kolegové.

Natura Siberica tonikum - bylo fajn, hezky pleť dočistilo, ale ke konci už mě moc nebavila jeho vůně, znovu nekoupím.

Mixa Baby micelárka naopak voněla nádherně a hlavně kvůli vůni bych si ji koupila zase. Používala jsem ji k odličování pleti, oči bohužel nezvládla. Moc mi vyhovovala, nedráždila ani nelepila, jsem moc ráda, že jsem ji v krušných časech letošní zimy měla.

Miro krém na ruce jsem kupovala v Drážďanech, protože mě zaujal pěkný obal. A to na něm bylo asi tak jediné pozitivum. Vůbec mi nevoněl a hydratace byla naprosto minimální. Jestli ho potkáte, raději kolem něj projděte bez povšimnutí.
 


Miniaturka tělového mléka Weleda s citrusovou vůní mě moc mile překvapila. Vůně byla věrná a moc příjemná a na lehoučké mléko i dobře hydratovalo. Tuším že cena za plné balení se pohybuje kolem 300Kč, což je víc, než jsem zvyklá za tělovou kosmetiku utrácet, ale kdybych neměla dostatečně velké zásoby, možná bych se k nákupu nechala zlákat.

Zase jsem po čase pro připomenutí zařadila Nivea čisticí proužky, pořád je to velká láska a můj věrný pomocník v boji s tečkovaným nosem.

Vzoreček masky Sephora mě docela zaujal, pleť jsem po ní měla opravdu pěkně vyčištěnou. maska byla krásně krémová, dobře se nanášela a rychle zaschla. Vůně mě moc neoslovila, ale přesto zvažuji její nákup. Škoda jen, že vzorek i po mé snaze o důkladné uzavření po třech dnech vyschnul, jinak by vystačil i na dvě použití (dávala jsem pouze na T zónu).

Avon báze pod oční stíny mi moc vyhovovala, článek o ní a bázi Catrice najdete tady.

Stejně tak o řasence Miss Sporty jsem psala před pár dny, přečíst si o ní můžete zde.

Essence Long Lasting tužka na oči je skvělá. Mám ji asi ve čtyřech barvách a tuto jsem dodělala abych měla aspoň o jednu tužku doma méně, protože stejně používám skoro pořád jen třpytivé Holika Holika. Ale kdybych znovu chtěla matnou hnědou tužku se super výdrží a minimálním rozmazáváním, koupím opět tuhle.

Ve vzorečcích jsem vyzkoušela Nars Luminous Weightless Foundation a Clinique Beyond Perfecting Foundation a bohužel mi ani jeden z nich nesedl. Oba mi zvýrazňovaly suchá místa, Nars byl na mé pleti strašně vidět a Clinique jsem ani nemohla vyzkoušet mimo domov, protože i když v Sephoře vypadal nejsvětlejší odstín, že by mi mohl sedět, ve skutečnosti byl tmavý a oranžový.

Nákupy
Celé dubnové nákupy se točí kolem laků a jak vidíte, povedlo se mi jich nashromáždit opravdu hodně! Možná, že některá z vás má takhle velkou sbírku a mně tolik laků přibylo za jediný měsíc... :-)


Tak seřadit a jdeme se na ně podívat zblízka!


Z nové kolekce laků Rimmel Rita Ora jsem si koupila dva laky a čtyři mi přišly v rámci spolupráce. Na fotce vidíte jen čtyři, protože mi samozřejmě přišly ty dva, které jsem si koupila :-) Hodlám vás jimi podarovat, ale ještě musím vymyslet, čím balíčky vylepšit, ať to není jen lak a lesk. Nadlaky jsou z modeláže a Interbeauty.


Jsem moc zvědavá, jak se Essence povedly nové Gel laky, takže jsem si vybrala několik odstínů a také top coat.


Nové laky EBD Up to X, z nichž některé jsem dostala od modeláže k recenzi (děkuji!).


OPI na Interbeauty pro mě bylo tentokrát trochu zklamáním, ale můžu si za to sama, protože už všechno doma mám :-) Ani z nových kolekcí mě nic moc nezaujalo a jeden lak, který jsem chtěla už nebyl, takže mám nakonec jen dva plus čtyři z výprodejového koše.


Také jsme na Interbeauty narazily na výprodej Golden Rose, kde byl jeden lak za 10Kč, takže jsem vzala tyto tři a Flormary jsou z Tety.


Inglot laky jsou z jejich bazárku, místo 90Kč mi je nakonec účtovali za 60Kč, Catrice byly zase ve výprodeji v Rossmannu za 30Kč a Miss Sporty je také odtamtud.


China Glaze z Interbeauty. A tím laky končí, uff! Jestli chcete u některého vědět konkrétní odstín, klidně se zeptejte, přiznávám, že jsem byla líná tomu věnovat ten čas a popsat je všechny, je jich prostě strašně moc...


Aspoň že v ostatních věcech jsem byla umírněná. Koupila jsem nějakou vlasovou kúru od Gliss Kur, protože teď používám šampon ze stejné řady a jsem s ním překvapivě hodně spokojená. Navíc se vyprodávala s 50% slevou. Mýdlo mám jako vy všichni z časopisu a zaujaly mě nové antiperspiranty Fa, ségře jsem kupovala hned 4 ty zelené, tak jsem si vzala dva i pro sebe.


Z Inglot bazaru tu mám ještě vosk na obočí, zaujal mě nový BB pudr od NYC (v prodejně se mi zdál stejně světlý jako ten klasický, který používám, ale není, takže bledulky pozor!), další Miss Sporty řasenku, která je hodně chválená a já ji ještě neměla, z Rimmelu mi poslali tři nové lesky, ale já si nechávám jen tento jeden, zbylé dva budou pro vás a pak je tu mini objednávka ze stránek Flormar - rtěnku jsem chtěla už dlouho, k objednání mě ale donutil nový vajíčkový balzám, který jsem chtěla vyzkoušet já i sestra, a krok vedle byla tužka, kterou jsem přihodila abych měla nákup nad 500 a poštu zdarma (odstín je strašně teplý).


A málem bych zapomněla na tuhle krasavici! Rtěnka UD v odstínu Lovelight.


neděle 8. prosince 2013

Golden Rose Jolly Jewels 103

Co by to bylo za vánoční lakovací sérii, kdyby chyběla zlatá? Jako zástupce této barvy jsem si vybrala lak Golden Rose z řady Jolly Jewels s číslem 103. Jsou to droboučké zlaté třpytky v průhledné tekutině plus navíc velké růžové hexagonky. Přijde mi, že na fotkách ty velké třpytky působí tak nějak neurovnaně a humpolácky... Což je sice částečně pravda, při lakování moc poslouchat nechtěly a sedaly si kam si zrovna zamanuly (velmi oblíbená byla hrana nehtu tak, že půlka glitru čouhala ven), nicméně v reálu lak vypadal mnohem lépe a dokonce mi byl i dvakrát pochválen.
Lakování tedy nic moc, musela jsem dát 3 vrstvy aby neprosvítala linie nehtu. Odlakování bylo ještě horší, použila jsem alobal a stejně mi ty velké třpytky na nehtu zůstávaly. A i když jsem se snažila být opatrná, na několika nehtech jsem si poškodila povrch, takže jsem následně musela použít P shine. Často ho tedy určitě nosit nebudu, možná zase za rok... :-)