Blíží se nám Interbeauty a věřím, že na něm China Glaze díky modeláži nehtů nebude opět chybět. Třeba tam bude i tento lak, protože on je z těch kousků, které prostě musíte vidět naživo.
Zobrazují se příspěvky se štítkemChina Glaze. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemChina Glaze. Zobrazit všechny příspěvky
pondělí 19. září 2016
China Glaze Give Me the Green Light!
Po dlouhé době jsem zase měla nalakovaný lak, který mě posadil na zadek. Strašně ráda bych vám ho ukázala v plné kráse, ale bohužel je z těch odstínů, které ani naše moderní technika nedokáže zachytit věrně. Na fotkách je modrý, ale ve skutečnosti je o mnoho víc zelený. Je to spousta modrých a zelených mikrotřpyteček v tyrkysovém základu. Nádherný, unikátní odstín, nenapadá mě k němu dvojče. Moc dobře se lakuje a mile mě překvapilo, jak hezky kryje ve dvou vrstvách. Nezasychá nijak hrubě, jedna vrstva nadlaku pro vyhlazení stačí, pro lesk jako blesk doporučuji dvě, které mám na většině fotek i já. Fotila jsem ho po tři dny, protože ten první jsem lakovala pozdě večer, takže už jsem zvládla jen fotky s bleskem a druhý den nesvítilo slunce, to se mi povedlo chytit až o další den později a to už jsem měla kousek laku odštípnutého, takže jsem opravovala a přidala tu další vrstvu nadlaku. Výdrž tedy není ideální, rychle se šoupou konečky, třpytky se nedokáží udržet na hraně nehtu a brzy mě opustily. Dva dny po nalakování se taky začal lak po kouscích odštipovat, naštěstí jsou ale glitry vděčné na opravu, věřím, že to ani na detailních fotkách nepoznáte :-) Se dvěma opravami tedy dal krásných 6 dní, pak jsem ho sundavala - alobalem samozřejmě.
Blíží se nám Interbeauty a věřím, že na něm China Glaze díky modeláži nehtů nebude opět chybět. Třeba tam bude i tento lak, protože on je z těch kousků, které prostě musíte vidět naživo.
Blíží se nám Interbeauty a věřím, že na něm China Glaze díky modeláži nehtů nebude opět chybět. Třeba tam bude i tento lak, protože on je z těch kousků, které prostě musíte vidět naživo.
pondělí 9. května 2016
Nákupy za duben
Konečně jsem si našla čas na nafocení a sepsání nákupů za uplynulý měsíc, tak se pojďme podívat, za co jsem utrácela.
Začneme hezky barevně! Novinky Balea mě vždy nejvíc baví na jaře a v létě, protože ovocné a květinové vůně jsou mé oblíbené. Letos jsou obzvlášť povedené a já si nejsem vůbec jistá, jestli mi tyhle čtyři kousky budou stačit, možná ještě něco dokoupím :-)
Po hooodně dlouhé době jsem nakoupila na jahodě, protože mě Mína upozornila na výhodnou cenu Nars stínů. A zase tam dlouho nakupovat nebudu - ne že by mi clo nevrátili, ale to vyřizování je prostě otrava a kazí to dojem z celého nákupu. Odstíny si taky nejsem úplně jistá, takže tohle je spíš takový unáhlený a zbytečný nákup, to uznávám...
A pomalu se dostáváme k hlavní akci dubna, kterou je Interbeauty. Tentokrát jsem se opravdu snažila neutrácet moc, i když tedy povolený limit 5 laků, který jsem si dala, jsem stejně překročila. U slovenské značky Soaphoria jsem sobě i ségře vybrala balzám na rty s vůní růží a měla jsem štěstí a vyhrála jsem jeden produkt dle vlastního výběru. Nejvíc mě zaujala čisticí pěna na obličej.
Štěstí se na mě usmálo i u modeláže, vyhrála jsem druhou cenu, kterou byla pěna na nohy Footlogix, pilníky Cuccio a předplatné časopisu. Lak Cuccio jsem si pak v rámci šťastné hodinky koupila.
A tohle je nákup, díky kterému jsem dostala kuponek a měla tak šanci vyhrát. Miminka China Glaze mě štvou ještě víc než obvykle, dvě už jsem totiž lakovala a oba kousky měly zateklý lak ve víčku, dlouhou životnost tedy nejspíš mít nebudou.
U OPI mám stále větší a větší problém najít něco, co doma ještě nemám :-) Takže nákup tentokrát velmi skromný, jen 4 kousky. Orly ani Seche už nejsou z IB.
Rtěnku Golden Rose jsem chtěla zkusit poměrně dlouho, takže jsem si během Míniny čůrací pauzy počmárala celou ruku, pár odstínů si předvybrala a společně jsme pak vybraly ten - doufám - nejhezčí :-) Stíny jsou opět od mé nákupčí a NYX pomáda na obočí je nakonec jediná věc, kterou jsem si u nich vybrala.
Velké balení Clinique DDML mám opět díky Miru ze Štěrbohol, Aussie lak na vlasy jsem měla na wishlistu už také delší dobu, protože pořád nemůžu najít ten ideální lak na vlasy a thinner od EBD byl o dost dražší, než ten, který si kupuju normálně, tak doufám, že bude i lepší, minimálně v tom, že z neprůhledné lahvičky nebude tolik vyprchávat.
Drogerkové nákupy dekorativky tento měsíc nebyly nijak velké, omezila jsem je na tři kousky.
Co už je poněkud horší je, že jsem byla hned 2x lapena díky akci dárek k nákupu. Ke Garnieru byl v DM moc pěkný deštník, k Nivee v Tetě zase hrneček. Útěchou mi je, že oba nákupy platila mamka.
Dalším problémem je opětovné rozmnožení sprchových gelů...
A na závěr pár vzorků.
Co jste si v poslední době koupily vy?
čtvrtek 14. dubna 2016
China Glaze Sweet Hook
Dobře složené duo plus pěkné fotky, které umí nalákat = nákup dvou laků, které vůbec nepotřebuju. Jenže jim to spolu tak sluší a i každý zvlášť je pěkný, i když krémový není originální vůbec a třpytivý jsem v době nákupu zrovna měla v jiné barevné variantě na nehtech. A ty krásné fotky, které mě pobídly k nákupu, jsem viděla u Arvonky.
Sweet Hook je světlá fialová s velkým podílem růžové, taková příjemná pastelová barva, která jistě neurazí většinu z vás. Bohužel je to lak s dost na houby konzistencí, je strašně tekutý, spíš přímo vodový. Když jsem štěteček otřela, nezbylo mi na něm dost laku potřebného na nalakování, když jsem ho tam nechala, kapal mi všude okolo. Jednou to odnesla lahvička, podruhé tričko. Opravdu radost s něčím takový pracovat. Napadlo mě nechat ho několik hodin otevřený, aby trochu vyschnul, ale pak jsem to zavrhla, než abych ho zničila, radši ho pošlu dál.
Navzdory vodové konzistenci kryje plně ve dvou vrstvách. Odlakování je snadné jak jen u krémového laku může být. Hezky se leskne i sám o sobě, ale nadlak mu dodá teprve tu správnou šťávu.
Sweet Hook je světlá fialová s velkým podílem růžové, taková příjemná pastelová barva, která jistě neurazí většinu z vás. Bohužel je to lak s dost na houby konzistencí, je strašně tekutý, spíš přímo vodový. Když jsem štěteček otřela, nezbylo mi na něm dost laku potřebného na nalakování, když jsem ho tam nechala, kapal mi všude okolo. Jednou to odnesla lahvička, podruhé tričko. Opravdu radost s něčím takový pracovat. Napadlo mě nechat ho několik hodin otevřený, aby trochu vyschnul, ale pak jsem to zavrhla, než abych ho zničila, radši ho pošlu dál.
Navzdory vodové konzistenci kryje plně ve dvou vrstvách. Odlakování je snadné jak jen u krémového laku může být. Hezky se leskne i sám o sobě, ale nadlak mu dodá teprve tu správnou šťávu.
středa 30. března 2016
Nákupy za únor a březen
Na konci února se mi nějak nechtělo sepisovat nákupy, takže si dáme dva měsíce najednou a proto je toho taky slušná hromada!
První dvě fotky má na svědomí Mína, která obíhala všechny Sephory a lovila zajímavé věci ve slevách. Já jí moc děkuji nejen za nákup, ale taky za trpělivost, se kterou vždycky čekala s telefonem na uchu, než si všechno vygůglím :-)
Ze Štěrbohol jsem si přivezla několik stínů MAC, byla jsem mile překvapená, že se tam dají vybrat i moc pěkné a nositelné odstíny. Frost at Midnight, Noblesse Oblige, Say It Isn´t So, She Sparkles.
Z jarních novinek Catrice mě zaujalo trio tvářenek (resp. spíš duo tvářenek a rozjasňovač), vybrala jsem si odstín 010 BronzÉclat. Hodně dlouho jsem odolávala Čikinám Popinám, ale už jsem si pořídila svou první a vybrala jsem si Melon Pop. A Essence je asi jen tak do sbírky, moc se mi líbí, ale na mě je tam dost růžové.
Přibyly mi tři nové rtěnky (vlastně 4, jednu jsem vyfotit zapomněla). Bobbi Brown Ballerina Shimmer, Estée Lauder 120 Desirable a Astor 700 Floral.
V Tetě byla akce mínus 30% na vše od Freedom, tak jsem si vzala sadu na obočí. Hned po prvním vyzkoušení jsem zjistila, že odstíny nebudou nic pro mě, tak jsem si v Sephoře koupila sadu od Urban Decay.
Na rozjasňovače zase až tolik nejsem, ale tohle byla láska od první promo fotky a naživo je ještě 100x lepší, rozhodně nelituji ani koruny.
Únor byl na modeláži měsícem laků na nehty, takže jsem si pořídila Ruby Pumps do zásoby a pár dalších kousků. Ruby Pumps, Charmed, I´m Sure, Float On, All a Flutter, Rendezvous with You, Grass Is Lime Greener.
Mood Alteration, Illumination, Marchmallow, Enchanted Lake.
Žlutý CND jsem dostala od Dejničky, Catrice je z Rossmannu a zbytek z ebay. Lak Essie je nová verze Starry Starry Night.
V Německu jsem se taky konečně jednou dostala do Rossmanna a ne jen do DM, takže jsem na zkoušku vzala tři malé laky Rival de Loop.
Sada na razítkování je opět dárek od Dejničky, mám z ní velkou radost, protože jsem si tak jako tak plánovala koupit novou, vzorek nového makeupu ze Sephory (příšerný odstín a ani nic pro suchou pleť) a Essence stín z výprodeje.
Chocolate Bon Bons jsem si moc přála, ale naživo z ní zase až tak nadšená nejsem, snad brzy sepíšu článek a vysvětlím proč.
Po pár použitích jsem byla nadšená z laku na vlasy Syoss, tak jsem si koupila další balení, ale teď už mě pěkně štve a vůbec mi nevyhovuje... Clearasil jsem vzala na zkoušku v německém Rossmannu, v českém DM pak balzám na vlasy, protože tuhle řadu mám zrovna ve sprše a myslím, že mi jedno balení balzámu stačit nebude a pěnivé mýdlo na ruce Balea má nádherný obal, takže jsem ho koupit prostě musela.
Nechala jsem si článek v konceptech s tím, kdybych si ještě něco koupila... A taky že ano, šla jsem se podívat na novinky Essence.
V Lidlu jsem si koupila dvě z novinek, o kterých se teď dost mluví a přidala jsem tu zapomenutou rtěnku - p2 100 Convey Greatness.
Koupila jsem si druhé balení JLo´s Nude, protože ji miluju, už mám v té první málo a hlavně ji nemůžu najít :-) Dorazily mi také novinky od Rimmelu a vzpomněla jsem si, že jsem zapomněla ještě na jeden lak z modeláže - Nubar Peacock Feathers.
Štítky:
Astor,
Balea,
Bobbi Brown,
Catrice,
Clinique,
CND,
Cuccio,
EBD,
Essence,
Essie,
Estée Lauder,
China Glaze,
Christian Dior,
MAC,
nákupy,
Rival De Loop,
Sephora,
Syoss,
Too Faced,
Urban Decay
Přihlásit se k odběru:
Příspěvky (Atom)


















































