Zobrazují se příspěvky se štítkemMixa. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemMixa. Zobrazit všechny příspěvky

pondělí 18. května 2015

Bilance za duben

Ačkoli jsem bilanci připravila hned na počátku měsíce, museli jste si na ni trochu počkat, protože jsem se trochu vzchopila a napsala recenzi na pár spotřebovaných věcí, o kterých dnes bude také řeč.

Spotřebováno
Dusch Das antiperspirat je jedním z nich, post o něm najdete zde. Menší balení mi připadá jako fajn nápad, vydrželo mi ještě o pár dní déle než klasická velikost. Těším se až se k nám dostanou, případně si ráda v Německu pořídím další.

Rexona tuhý antiperspirant - poprvé jsem měla antiperspirant bez vůně a musím říct, že mě to moc nenadchlo a mnohem raději mám ty voňavé. Na noc byl OK, ale přes den bych si ho použít netroufla, přijde mi, že před zápachem zdaleka tolik nechrání jako jeho parfemovaní kolegové.

Natura Siberica tonikum - bylo fajn, hezky pleť dočistilo, ale ke konci už mě moc nebavila jeho vůně, znovu nekoupím.

Mixa Baby micelárka naopak voněla nádherně a hlavně kvůli vůni bych si ji koupila zase. Používala jsem ji k odličování pleti, oči bohužel nezvládla. Moc mi vyhovovala, nedráždila ani nelepila, jsem moc ráda, že jsem ji v krušných časech letošní zimy měla.

Miro krém na ruce jsem kupovala v Drážďanech, protože mě zaujal pěkný obal. A to na něm bylo asi tak jediné pozitivum. Vůbec mi nevoněl a hydratace byla naprosto minimální. Jestli ho potkáte, raději kolem něj projděte bez povšimnutí.
 


Miniaturka tělového mléka Weleda s citrusovou vůní mě moc mile překvapila. Vůně byla věrná a moc příjemná a na lehoučké mléko i dobře hydratovalo. Tuším že cena za plné balení se pohybuje kolem 300Kč, což je víc, než jsem zvyklá za tělovou kosmetiku utrácet, ale kdybych neměla dostatečně velké zásoby, možná bych se k nákupu nechala zlákat.

Zase jsem po čase pro připomenutí zařadila Nivea čisticí proužky, pořád je to velká láska a můj věrný pomocník v boji s tečkovaným nosem.

Vzoreček masky Sephora mě docela zaujal, pleť jsem po ní měla opravdu pěkně vyčištěnou. maska byla krásně krémová, dobře se nanášela a rychle zaschla. Vůně mě moc neoslovila, ale přesto zvažuji její nákup. Škoda jen, že vzorek i po mé snaze o důkladné uzavření po třech dnech vyschnul, jinak by vystačil i na dvě použití (dávala jsem pouze na T zónu).

Avon báze pod oční stíny mi moc vyhovovala, článek o ní a bázi Catrice najdete tady.

Stejně tak o řasence Miss Sporty jsem psala před pár dny, přečíst si o ní můžete zde.

Essence Long Lasting tužka na oči je skvělá. Mám ji asi ve čtyřech barvách a tuto jsem dodělala abych měla aspoň o jednu tužku doma méně, protože stejně používám skoro pořád jen třpytivé Holika Holika. Ale kdybych znovu chtěla matnou hnědou tužku se super výdrží a minimálním rozmazáváním, koupím opět tuhle.

Ve vzorečcích jsem vyzkoušela Nars Luminous Weightless Foundation a Clinique Beyond Perfecting Foundation a bohužel mi ani jeden z nich nesedl. Oba mi zvýrazňovaly suchá místa, Nars byl na mé pleti strašně vidět a Clinique jsem ani nemohla vyzkoušet mimo domov, protože i když v Sephoře vypadal nejsvětlejší odstín, že by mi mohl sedět, ve skutečnosti byl tmavý a oranžový.

Nákupy
Celé dubnové nákupy se točí kolem laků a jak vidíte, povedlo se mi jich nashromáždit opravdu hodně! Možná, že některá z vás má takhle velkou sbírku a mně tolik laků přibylo za jediný měsíc... :-)


Tak seřadit a jdeme se na ně podívat zblízka!


Z nové kolekce laků Rimmel Rita Ora jsem si koupila dva laky a čtyři mi přišly v rámci spolupráce. Na fotce vidíte jen čtyři, protože mi samozřejmě přišly ty dva, které jsem si koupila :-) Hodlám vás jimi podarovat, ale ještě musím vymyslet, čím balíčky vylepšit, ať to není jen lak a lesk. Nadlaky jsou z modeláže a Interbeauty.


Jsem moc zvědavá, jak se Essence povedly nové Gel laky, takže jsem si vybrala několik odstínů a také top coat.


Nové laky EBD Up to X, z nichž některé jsem dostala od modeláže k recenzi (děkuji!).


OPI na Interbeauty pro mě bylo tentokrát trochu zklamáním, ale můžu si za to sama, protože už všechno doma mám :-) Ani z nových kolekcí mě nic moc nezaujalo a jeden lak, který jsem chtěla už nebyl, takže mám nakonec jen dva plus čtyři z výprodejového koše.


Také jsme na Interbeauty narazily na výprodej Golden Rose, kde byl jeden lak za 10Kč, takže jsem vzala tyto tři a Flormary jsou z Tety.


Inglot laky jsou z jejich bazárku, místo 90Kč mi je nakonec účtovali za 60Kč, Catrice byly zase ve výprodeji v Rossmannu za 30Kč a Miss Sporty je také odtamtud.


China Glaze z Interbeauty. A tím laky končí, uff! Jestli chcete u některého vědět konkrétní odstín, klidně se zeptejte, přiznávám, že jsem byla líná tomu věnovat ten čas a popsat je všechny, je jich prostě strašně moc...


Aspoň že v ostatních věcech jsem byla umírněná. Koupila jsem nějakou vlasovou kúru od Gliss Kur, protože teď používám šampon ze stejné řady a jsem s ním překvapivě hodně spokojená. Navíc se vyprodávala s 50% slevou. Mýdlo mám jako vy všichni z časopisu a zaujaly mě nové antiperspiranty Fa, ségře jsem kupovala hned 4 ty zelené, tak jsem si vzala dva i pro sebe.


Z Inglot bazaru tu mám ještě vosk na obočí, zaujal mě nový BB pudr od NYC (v prodejně se mi zdál stejně světlý jako ten klasický, který používám, ale není, takže bledulky pozor!), další Miss Sporty řasenku, která je hodně chválená a já ji ještě neměla, z Rimmelu mi poslali tři nové lesky, ale já si nechávám jen tento jeden, zbylé dva budou pro vás a pak je tu mini objednávka ze stránek Flormar - rtěnku jsem chtěla už dlouho, k objednání mě ale donutil nový vajíčkový balzám, který jsem chtěla vyzkoušet já i sestra, a krok vedle byla tužka, kterou jsem přihodila abych měla nákup nad 500 a poštu zdarma (odstín je strašně teplý).


A málem bych zapomněla na tuhle krasavici! Rtěnka UD v odstínu Lovelight.


neděle 21. prosince 2014

Bilance za listopad

21. prosince a já teprve dnes píšu první post v tomhle měsíci! Stále je pro mě nemožné si najít na psaní čas v týdnu, protože i když už se náhodou stane, že přijdu z práce relativně brzy, tak u počítače usínám... Prosincové víkendy byly také dost náročné, samé výlety a akce... Ale dva týdny volna jsou přede mnou a já pevně doufám, že se konečně budu moci blogu věnovat, protože mám straaašně dlouhý seznam věcí, o kterých vám chci napsat! Ale pěkně popořadě, začneme bilancí za uplynulý měsíc.

SPOTŘEBOVÁNO
Na téhle straně je toho opět dost málo, nějak se mi nedaří a lahvičky se zdají být nekonečné...

Nivea Happy Time antiperspirant mi sice moc voní, ale co se výdrže týče, žádný zázrak to nebyl, znovu si ho nejspíš nepořídím a když, tak leda na doma či na noc, pracovní zátěž nezvládá.

Rexona Maximum Protection - i článek o těchto Rexonách mám v seznamu restů, protože ta první, kterou jsem měla, na mě opravdu účinkovala, ale tahle růžová ne... 

Bioderma Sensibio H2O je klasika a moje stálice, zásoby se tenčí, už mám poslední půl litr, budu muset dokoupit další (kdybyste věděli o nějaké výhodné akci, budu ráda za tip, děkuji!).


Schauma Fresh It Up! kondicionér je typický zástupce mého nekonečného odsouvání dopotřebování - šampon došel před několika měsíci a mně stála tahle poloprázdná lahvička v koupelně, protože jsem ji prostě neměla s čím používat, že... Bylo tam množství na jedno jediné použití! Takže je konečně po něm, chybět mi nebude, viz recenze zde.

Catrice Prime and Fine pudr mě na zadek neposadil, špatný určitě není, ale matuje hůř než NYC a taky je na pleti víc vidět. Ještě mám sypkou verzi, tak tu taky vyzkouším, nicméně nejspíš zůstanu u NYC, i když má mnohem ošklivější balení.

Dermacol Ritual krém na ruce hrozny s limetkou - díky krému jsem si naprosto zamilovala tuhle parfemaci a teprve pak koupila i sprchový gel, netušila jsem, že by mi tahle kombinace mohla vonět. Krém je co se hydratace týče průměrný, na běžné mazání několikrát denně ale naprosto dostačující. Už mám nové balení doma.

Avon Naturals tělový sprej borůvka a orchidej - žádná změna nenastala, pořád tyhle spreje nemám ráda! Třeba tenhle voněl strašně pěkně, ale musela jsem několik minut čichat alkoholový odér, než se prosadila parfemace... a to mi vadilo, znovu už žádný nechci. Jo a taky lepil, takže o nějakém osvěžení v parném dni nemůže být vůbec řeč.


NÁKUPY
Nákupy jsem tentokrát rozdělila trochu jinak než obvykle, místo skupinek věcí koupených na jednom místě jsem dala k sobě věci stejného či podobného druhu, aby lépe vyniklo, kde mi to nejvíc "ujelo". Na první pohled bych si řekla, že až na ty rtěnky to ale není taková tragédie, ale když si spočítám jak dlouho budu spotřebovávat tři balzámy na rty nebo tři krémy na ruce... Jo, nová finta aspoň trošku funguje, skutečně mě nutí k uvědomění, že je to moc!

Takže 4 nové rtěnky a dvě pastelky.


Nejsem nějaká velká fanynka Eos, doteď jsem si s jedním naprosto vystačila, ale tak nějak se mi přihodily rovnou dva nové... a jeden Skin Food, celkem tedy tři nové balzámy na rty.


4 laky na nehty, vyzkoušet jsem zatím stihla jen Miss Sporty.


2 paletky a jeden mono stín


po jednom kousku řasenka, tužka na oči, pudr a další level BB a CC krémů - jejich spojení v jeden, tedy BC krém :-D


3 krémy na ruce - na Alverde jsem slyšela v poslední době pozitivní ohlasy, Essence jsem nějak rychle spotřebovala a protože mi voní, vzala jsem si ještě jeden a naprosto roztomilý domeček od Etude House!


Péče o pleť - Clinique DDML, naprostá nutnost a moje asi čtvrté balení, Balea mi také dost sedla a koupila jsem druhé balení, zbytek jsou novinky.


Mix co se jinam nehodil...


Asi netřeba komentovat ;-)


A na závěr vzorečky a celá taška miniatur (akce feelunique).


úterý 26. listopadu 2013

Mixa krém na ruce

Protože je mi značka Mixa vcelku sympatická a jejich micelárka mi vyhovovala, rozhodla jsem se postupně vyzkoušet i další výrobky. A tak u mě doma skončil krém na ruce - Mixa má v nabídce dva, intenzivní vyživující a promašťující regenerační. Oba jsou určené pro extra suchou pokožku, na první pohled jsem mezi nimi neviděla žádný rozdíl, a tak v košíku skončil tento, nalákal mě nápisem "ideal in winter". Až později mě napadlo, že další věc, na kterou obal láká, a to 30% obsah glycerinu, asi nebude úplně ta pravá volba - glycerinové krémy na ruce znám z Avonu a ty byly tragické, takže jsem se ještě před prvním použitím začala bát, že tohle bude stejné.

Naštěstí se moje obavy nepotvrdily a po několika týdnech používání můžu říct, že je tento krém dobrý, řekněme nadprůměrný. Nehydratuje tak dobře jako třeba Melvita nebo Orly, ale rozhodně je lepší než nám všem známé krémy Essence. S ním na jednu příčku bych zařadila třeba ještě Dermacol Aroma Time. Používám ho většinou přes den, protože se velmi rychle vstřebává, za 2 - 3 minutky se vsákne a můžu dělat cokoli, aniž bych si věci opatlala, ale zároveň cítím, že na rukou je a udržuje je hydratované. Většinou nemám touhu se znovu namazat dokud si neumyji ruce mýdlem. Krém má také pomáhat hojit mikro-prasklinky na pokožce prstů - i to můžu potvrdit, hodně trpím na loupající se kůži na rukou a tento krém mi pomáhá v boji s jejím šířením.

Krém voní hezky, je to taková chemka, ale čistá vůně, směs sladkého glycerinu a něco jako vyprané prádlo, takže mi nevadí, ačkoli je dost intenzivní. Konzistence není úplně krémová, asi opět kvůli tomu glycerinu je takový poloprůhledný, při roztírání mám podobný pocit jako při použití silikonových bází. Přece jen do přírody má jeho složení hodně daleko...

Krém bych doporučila, klidně si ho koupím znovu nebo možná vyzkouším ten druhý.




úterý 29. října 2013

Bilance za říjen

1. spotřebováno
Balea sprchové gely kiwi a malina - limitky z loňského léta. Kiwi mě příliš neoslovilo, moc mi nevonělo, bylo takové umělé. Zato malina je moje favoritka, ještě mám zásoby, když už si ji nemůžu koupit.

Mixa micelární voda - v recenzi jsem psala, že se směle vyrovná micelárce od Biodermy. Po dopotřebování jsem svůj názor trochu poupravila - nevyrovná, s jednou řasenkou si totiž nedokázala dost dobře poradit, zatímco Bioderma ji zvládla bez nejmenšího zaváhání. Taky mi přijde, že jsem ji spotřebovala nějak moc rychle. Nicméně i tak je podle mě velmi dobrá a opětovnému nákupu se nebráním.

Nip+Fab čisticí gel - jsem používala docela nerada a jsem ráda, že jsem ho dopotřebovala. Čistil průměrně a smrděl, takže znova už ne. Nehledě na to, že je určený pro mastnou pleť a tu já teď moc nemám.

Orly odlakovač - nebyl lepší než drogerkové odlakovače a protože jsem nenašla žádný zásadní rozdíl, ani jsem mu nevěnovala samostatný post. Odlakovával dobře a ani moc nesmrděl. Nevím, kolik stojí, protože jsem ho dostala, ale určitě bude o dost dražší než odlakovače z drogerie, takže nevidím důvod, proč si ho pořizovat znovu.

Vanedo plátýnková maska - o těchto maskách plánuji samostatný post, protože jich mám víc druhů. Tahle bramborová mi zrovna moc nevoněla a jediným výsledkem byla trocha hydratace.

Missha Super Aqua Oxygen Micro Visible Deep Cleanser - i jeden malý vzoreček mě nadchl! Čistič vytvořil spoustu bohaté a krásně jemné pěny a i pleť byla po použití jemná a nevysušená. Mám z téhle řady moc ráda i peeling, takže o nákupu celého balení vážně uvažuji.

Skin79 VIP Gold Super BB - jedno z mých prvních BBček! Měla jsem ho moc ráda, i když postupem času jsem si našla i jiné oblíbence, zejména odstín mi u jiných BB krémů sedl ještě víc než u tohoto. Ale milovala jsem jeho vůni i to, jak hydratoval. Byla to taková moje stálice, když jsem nevěděla po čem sáhnout, většinou vyhrál on. V budoucnu bych si ho ráda koupila znovu.

Essence zpevňující lak na nehty s nylonovými vlákny - také můj oblíbenec, mám pocit, že mi v mém boji proti lámání nehtů opravdu pomáhá. Už se nevyrábí, ale mám ještě 2 v zásobě, takže až otestuji nakoupené novinky, zase se k němu vrátím.

Etude House Collagen Moistfull Facial Freshener - tu ještě také dostane prostor, protože mám celou sadu miniaturek z této řady. Upřímně řečeno přesně nevím, k čemu tento výrobek je - myslela jsem, že je to pleťová voda nebo tonikum, jenže to nebylo vodové, ale lehce gelové. Nicméně jsem to používala po odlíčení na dočištění a bylo to fajn, kromě toho, že jsem s tím stáhla zbytky makeupu, to pleť hezky zhydratovalo. Klidně bych si koupila velké balení.

Rexona antiperspirant Aloe Vera - stále víc a víc jsem sprejový rasista, takže se snažím dodělat všechny sticky a kuličky, co doma ještě mám. Rexona je ale vždycky fajn, takže ani tato nezklamala. Nekoupím tedy znova čistě jen kvůli její formě (a taky myslím, že už se tato vůně nevyrábí).



2. nákupy
Tentokrát nemám hromadnou fotku, nákupy jsem si dokumentovala postupně, protože jinak vždycky něco zapomenu.
Na šminkách jsem tenhle měsíc zvládla nakoupit hned 2x!



Byli jsme v Německu a já nedokázala odolat těmto božsky vonícím sprcháčům! Poličku se sprchovými gely mám tudíž zase narvanou k prasknutí, já ty zásoby prostě nikdy nezmenším...


Krásným obalem mě zaujalo toto duo Schauma. Před lety jsem měla jeden šampon téhle značky moc ráda (název už si nevybavím, jen oranžový obal) a tak ji ráda zase zkusím.


Tuna dekorativky, jak jinak :-) Vévodí hlavně značka P2.


Hlavním hřebem měsíce byl veletrh Interbeauty! Laky, laky a zase laky :-) OPI - krém a miniaturky jsou dárek k nákupu.





Když už jsem byla v Praze, nemohla jsem neomrknout parfumerky a po hodně dlouhé době také MAC! A chybička se stejně vloudila, na téhle fotce měl být ještě Bourjois Color Boost.


Byla jsem i v legendární PeMi...


Krém je dárek od Míny a zbytek věcí z výprodeje na Elninu, čekaly na mě také u Míny.


Podzimní paletka od Sleeku mě zaujala natolik, že jsem od této značky poprvé objednala a... však to znáte, syndrom jedné položky v nákupním košíku.


Nákupy v dorgerce byly tento měsíc velmi umírněné, jen tři kousky! Vlastně 4,...


...sprcháč Dermacol se vetřel na fotku k objednávce z Naturisima.


středa 4. září 2013

Bilance za srpen

1. spotřebováno
Hned na úvod musím přiznat, že v této bilanci malinko podvádím. Spotřebovala jsem minulý měsíc i nějaké vzorky, ale protože potřebuji mít tento článek napsaný co nejrychleji, rozhodla jsem se je zařadit až příští měsíc. Dnes tedy jen 6 plných výrobků.

Garnier Color Sensation barva na vlasy ultra černá - barva, po které sahám nejčastěji od té doby, co mi zrušili mou oblíbenou. Je opravdu intenzivní, takže moje vlasy jsou stále temně černé, ačkoli se mi při mytí zdá, že dost pouští. Při barvení nijak výrazně nesmrdí, vlasy mi nevysušuje a neničí - to mi u barvy stačí.

Balea Oil Repair kondicionér - kondicionéry mám vždycky na dlouho. Střídám je s maskami a mám i takové, ke kterým nemám do páru šampon, takže než se nějakému podívám na dno, trvá to třeba 8 měsíců jako u tohoto Balea. Hodně muziky za málo peněz, mám ještě jeden a klidně bych si ho koupila zase. 

Nivea Pure and Natural čisticí toner - konečně jsem zdolala i poslední kousek z recenzované trojky pleťových vod a užívám si trojku novou. Niveu bych znovu nekoupila, vadilo mi tam velké množství alkoholu, ale jinak svou práci dělala.

Nivea Stress Protect antiperspirant - vcelku pěkná vůně, udržel mé podpaží bez zápachu i v horkých a náročných dnech, nicméně pocení neomezoval ani trochu. Čekala jsem od něj víc. Kupovala jsem ho v duo balení, takže mě ještě jeden čeká, znovu už si ho pak nejspíš nekoupím.

Dr. Hauschka sprchový krém růže - tohle že byl sprcháč? Jsem si celou dobu používání nebyla jistá, jestli by se to nemělo používat spíš na obličej, vůbec to totiž nepěnilo. Ale opravdu je v návodu nanést na pokožku celého těla. Já si sprchové gely a krémy vybírám hlavně podle vůně a v tomhle ohledu byl pan Hauschka obrovské zklamání - po růžích to nebylo cítit vůbec, naopak to dost hrozně smrdělo. Navíc balení bylo malé, 150ml mi nevydrží ani na 3 týdny. Měla jsem ho z Jájaboxu, sama bych si ho nekoupila a rozhodně už se s ním nikdy nechci setkat.

Dermacol Aroma Ritual tibetksý jasmín - je pravý opak, patří mezi mé nejoblíbenější sprchové gely. Krásně voní a pění - naprosto dostačující pro to, aby se stal miláčkem. Určitě koupím znovu, vlastně myslím, že ještě jeden mám.


2. odešlo pryč
Vždycky když něco prodávám nebo měním, tak si říkám, že to musím vyfotit, abych to pak mohla zahrnout do statistiky a nikdy to neudělám. Takže nevím úplně přesně, co všechno ode mě odešlo pryč, ale pamatuji si, že jsem prodala tvářenku MAC Ripe Peach, vyměnila pastu Marvis a rtěnku YR, darovala Korres Lip Butter a korektor Rimmel Match Perfection. Taky prosím o minutu ticha za deo verzi Puma Jam, která mi spadla na zem a rozbila se a to v ní byla ještě polovina obsahu a také za lak na vlasy Lybar, který mi někdo šlohl v práci ze skříňky.

3. nákupy
Klasika, i když menší hromádka než v měsících předcházejících. Rozkošné mini krémíky jsem dražila už někdy začátkem července, ale nějak se jim ke mně nechtělo, tak dorazily až v srpnu. Jeden jsem chtěla dát do GA, ale zaprvé se jim cestou dost pochroumaly budky a zadruhé nevím, jestli se dokážu některé sovičky vzdát, protože jsou strašně roztomilé a já bych si je nejradši všechny vyskládala na poličku a koukala na ně. Neodolala jsem nákupu na lookfantastic a pořídila si na zkoušku dva produkty Ren a dva stíny UD. Laky byly dárek k nákupu, pošlu je dál, nejsou to moje barvy. V recenzi na Balea Love is Battlefield deo a balzám jsem psala, že sprchovému gelu nejspíš neodolám, a tak se také stalo. Pár maličkostí z Rossmanna, ze srpnového LB mi zůstalo žalostně málo věcí, vlastně jen ty 2 pytlíčky, stín i lesk jsem získala výměnou (plus ještě budu mít ten druhý Inglot stín) a dvě rtěnky jsou z Avonu.


středa 24. července 2013

3x minirecenze: micelární vody

O micelárkách se v poslední době na blozích hodně píše - dostáváme je v beauty boxech a taky se nám na trhu objevila nová značka Mixa, která láká k vyzkoušení. Ani u mě to nebylo jiné, a tak jsem tu s dnešním mini postem a odpovědí na otázku, zda moje oblíbené micelárky Bioderma a Blanchette přijmou nějakou další do party.

Lirene - propadák a obrovské zklamání. Pro mě se micelární voda rovná odličovač očí, jak si to nemůžu dát na oči, nemá pro mě význam doma takovou vodu mít. Tato mě v očích docela pálí a spíš než že by odličovala mi řasenku rozpatlává všude kolem oka a vypadám pak jako panda. Je dost výrazně parfemovaná, to by mohlo mnohým vadit, aspoň já bych tedy uvítala vůni jemnější. Pro mě je tedy nepoužitelná a posílám ji dál.

Dermacol - je pro mě milým překvapením. Čekala jsem podobný propadák jako u Lirene, ale opak je pravdou a nemám moc co bych této vodě vytkla. Odličuje dobře, zvládá i velké nánosy líčidel a v očích nepálí - tedy pokud se to s ní nepřežene, což se mi občas stane, protože dávkování nemá moc vychytané a někdy mi toho na tamponek nechtěně vyteče moc. Je neparfemovaná, není z ní cítit vůbec nic, což je určitě fajn, ale nenadchne to. Ráda jsem ji zkusila, určitě ji dopotřebuji, ale znovu nejspíš nekoupím, zase až tak mě neohromila.

Mixa - je z těchto tří bezkonkurenčně nejlepší. Směle se vyrovná mé oblíbené Biodermě - odličuje perfektně a vůbec mi nedráždí oči. Navíc příjemně voní a má skvělou pumpičku - když jsem si ji kupovala, říkala jsem si, že bude určitě na prd a já si budu muset micelárku přelít, ale velmi mile mě překvapilo jak dobře se ovládá! Dokážu s ní dávkovat přesně tolik vody, kolik potřebuji a rovnoměrně ji rozmístit po odličovacím tamponku. Jo a líbí se mi i obal jako takový, v jednoduchosti je krása. Kupovala jsem ji v akci v Rossmannu za 95Kč, což je super cena, za kterou si ji ráda koupím znovu.