Zobrazují se příspěvky se štítkemNivea. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemNivea. Zobrazit všechny příspěvky

pondělí 3. října 2016

Nákupy za srpen a září

Mám tady shrnutí nákupů a protože je to za dva měsíce, bude to zase dost dlouhé, varuji vás předem :-)

Snažím se nekupovat nové sprcháče, protože jich mám doma pořád víc, než je normální, ale ten s vůní cukrové vaty jsem moc chtěla vyzkoušet. Kdyby ho u nás měli a já si ho mohla před nákupem očuchat, tak si ho nekoupím (kupovala mi ho ségra v Praze), moc mi nevoní a se stejnojmennou svíčkou YC nemá nic společného. Druhý byl dárek k nákupu v DM v rámci dnů Marianne - vůni jsem vybírala tak dlouho, až jsem sáhla po tom, který už doma mám... Ale aspoň mi voní :-) Nivea sprchovou pěnu jsem přihodila do košíku při nákupech v Drážďanech a Dermacol mýdlo s oblíbenou vůní jsem si plánovala koupit už delší dobu, jen jsem čekala na slevu, při které jsem ho koupila v Rossmannu.


Antiperspirant Maximum Protection od Rexony jsem měla už několikrát, tak jsem pro změnu sáhla po Dove. Balea antiperspiranty moc v oblibě nemám, ale zaujala mě tahle novinka, tak uvidíme. Zásoby Rexony jsem doplnila v Kauflandu, když jedna vyšla na 36Kč, takže mám na zimu vystaráno.


Doplnila jsem vlasovou péči a držela jsem se u oblíbených produktů Elséve od Loréal.


Láká mě vše melounové, dokonce i odlakovač, který asi bude vonět jen stěží, ale co, stejně jsem nějaký nový potřebovala. Chtěla jsem totiž v Německu doplnit zásoby oblíbeného Essence a s hrůzou jsem zjistila, že ho nemají ani v Kauflandu ani v DM! Zase mi ruší oblíbenou a roky používanou věc??? Vzala jsem tedy aspoň jeden kousek Oversa odlakovače, taky už jsem ho kdysi měla, ale nejsem si jistá, jestli mi nesmrděl. Treaclemoon přišel s novými krémy na ruce, nejvíc mi voněl malinový, tak jsem si ho vzala na zkoušku. Nivea čistič je taková nouzovka, kdy jsem potřebovala mít nákup za určitou částku kvůli dárku a holítka Balea jsem si moc oblíbila, takže jsem si koupila 8 náhradních hlavic - kupovala jsem v Německu, kde vyjdou výrazně levněji.


UD stín jsem vzala tak nějak z nouze, protože v Sephoře neměli druhou rtěnku, co jsem chtěla. (Kdybych věděla, že dárek k nákupu dvou produktů - vzorek řasenky Perversion, je ještě mnohem ubožejší, než byl loni, tak se na druhou věc vykašlu úplně...) Nové paletky Dior jsem si dokázala rozmluvit, ale pak jsem potkala Dajánku, ta mi ukázala mono stíny a já jsem byla ztracená... Zatím mám jeden, ale ještě potřebuji sehnat minimálně další dva! A zbytek drogerkové kousky, pro vás asi nezajímavé, ale já už jsem si mezi nimi našla nové oblíbence.


Pár nových produktů na rty. Mohlo jich být i víc, kdyby Sephora nebyla při dnech Marianne vybrakovaná...


Stále zkouším nové produkty na obočí a stále se pokorně vracím k tužce Loréal :-) Další tři pokusy jsou ultra tenká tužka Sephora, práškový pudr z Essence limitky a klasický pudrový stín TIU.


Essence nemá marné štětce na oči, ale ty na tvář mě nikdy nepřesvědčily. Dala jsem další šanci jednomu tvářenkovému z limitky. Z Born Pretty Store jsem si objednala sadu 10 razítkovacích destiček s průhledným razítkem.


NYX korektor jsem si pořídila o trochu tmavší, než bych potřebovala, protože s ním plánuji konturovat. Tvářenka už je moje druhá, nicméně první mě nepřesvědčila odstínem, tak zkouším jiný. Revlon Colorstay je v tuhle chvíli můj top makeup a nové balení jsem dostala ke svátku - moc mě to potěšilo, dárek, který 100% využiju.


U TIU jsem objevila tužku ve světle fialovém odstínu, jakou ještě nemám, takže to byla jasná volba. Do NYXu jsem šla pro linky z bláznivé Vivid Brights kolekce na občasné experimenty a nějak mi v košíku skončily i další dvoje v nositelnějších barvách - zrovna v době, kdy si hledám nový styl líčení a s linkou si připadám moc zmalovaná... no, nevadí, třeba to ještě nějak vymyslím, když už jsem je musela mít :-)


Chtěla jsem zamachrovat, že už jsem se s nakupováním laků uklidnila, ale máme před Interbeauty, takže radši mlčím... :-D Každopádně 3 laky za dva měsíce není moc, spodní tři jsem dostala od Dejničky.


Potřebovala jsem voděodolnou řasenku a protože nemám žádné vyzkoušené, sáhla jsem po klasice, která nezklame - Maybelline. Zrovna byla akce 1+1, takže jsem vzala i klasickou Lash Sensational, kterou už jsem měla a byla fajn, ale moc jsem si ji neužila, protože jsem si ji načala těsně před laserovou operací očí, a tak jsem ji věnovala mamce, aby mi tu zbytečně nevysychala. Mimochodem ta akce 1+1 se vyplatí mnohem víc v DM, kde mají jako běžnou cenu řasenky 159Kč, zatímco Rossmann o 100Kč víc - to jen kdybyste to nesledovaly tak jako já, tak v tomhle případě obvykle levnější Rossmann zklamal. Gosh řasenku jsem šla původně koupit Dejničce, ale omylem mi skočily do košíku dvě... :-)


Vzorečky a dárečky ze dnů Marianne a adoptovaný stojánek na tvářenky.


A ještě jeden extra nálet na stojan Trend It Up...


pondělí 9. května 2016

Nákupy za duben

Konečně jsem si našla čas na nafocení a sepsání nákupů za uplynulý měsíc, tak se pojďme podívat, za co jsem utrácela.
 
Začneme hezky barevně! Novinky Balea mě vždy nejvíc baví na jaře a v létě, protože ovocné a květinové vůně jsou mé oblíbené. Letos jsou obzvlášť povedené a já si nejsem vůbec jistá, jestli mi tyhle čtyři kousky budou stačit, možná ještě něco dokoupím :-)


Po hooodně dlouhé době jsem nakoupila na jahodě, protože mě Mína upozornila na výhodnou cenu Nars stínů. A zase tam dlouho nakupovat nebudu - ne že by mi clo nevrátili, ale to vyřizování je prostě otrava a kazí to dojem z celého nákupu. Odstíny si taky nejsem úplně jistá, takže tohle je spíš takový unáhlený a zbytečný nákup, to uznávám...


A pomalu se dostáváme k hlavní akci dubna, kterou je Interbeauty. Tentokrát jsem se opravdu snažila neutrácet moc, i když tedy povolený limit 5 laků, který jsem si dala, jsem stejně překročila. U slovenské značky Soaphoria jsem sobě i ségře vybrala balzám na rty s vůní růží a měla jsem štěstí a vyhrála jsem jeden produkt dle vlastního výběru. Nejvíc mě zaujala čisticí pěna na obličej.


Štěstí se na mě usmálo i u modeláže, vyhrála jsem druhou cenu, kterou byla pěna na nohy Footlogix, pilníky Cuccio a předplatné časopisu. Lak Cuccio jsem si pak v rámci šťastné hodinky koupila.


A tohle je nákup, díky kterému jsem dostala kuponek a měla tak šanci vyhrát. Miminka China Glaze mě štvou ještě víc než obvykle, dvě už jsem totiž lakovala a oba kousky měly zateklý lak ve víčku, dlouhou životnost tedy nejspíš mít nebudou.


U OPI mám stále větší a větší problém najít něco, co doma ještě nemám :-) Takže nákup tentokrát velmi skromný, jen 4 kousky. Orly ani Seche už nejsou z IB.


Rtěnku Golden Rose jsem chtěla zkusit poměrně dlouho, takže jsem si během Míniny čůrací pauzy počmárala celou ruku, pár odstínů si předvybrala a společně jsme pak vybraly ten - doufám - nejhezčí :-) Stíny jsou opět od mé nákupčí a NYX pomáda na obočí je nakonec jediná věc, kterou jsem si u nich vybrala.


Velké balení Clinique DDML mám opět díky Miru ze Štěrbohol, Aussie lak na vlasy jsem měla na wishlistu už také delší dobu, protože pořád nemůžu najít ten ideální lak na vlasy a thinner od EBD byl o dost dražší, než ten, který si kupuju normálně, tak doufám, že bude i lepší, minimálně v tom, že z neprůhledné lahvičky nebude tolik vyprchávat.


Drogerkové nákupy dekorativky tento měsíc nebyly nijak velké, omezila jsem je na tři kousky.


Co už je poněkud horší je, že jsem byla hned 2x lapena díky akci dárek k nákupu. Ke Garnieru byl v DM moc pěkný deštník, k Nivee v Tetě zase hrneček. Útěchou mi je, že oba nákupy platila mamka.



Dalším problémem je opětovné rozmnožení sprchových gelů...


A na závěr pár vzorků.


Co jste si v poslední době koupily vy?

čtvrtek 26. března 2015

Bilance za únor

Vzhledem k tomu, že už je skoro čas připravovat bilanci březnovou, musela jsem se hecnout a sepsat tu únorovou, protože do dvojitého dílu by se mi nechtělo ještě víc... Naštěstí je to opět celkem krátké na obou stranách, takže jdeme na to!

Spotřebováno
Nivea sprchový gel Angel Star - naprosto obyčejný sprcháč, hezky voní, klidně koupím zase.

L´oréal Elséve šampon Color Vive je moje stálice a tím nemyslím jen tuhle červenou řadu, sedí mi všechny. Vždycky nějaký z nich v koupelně mám pro případ, že nemám náladu na testování nových věcí, nebo naopak potřebuji po nějakém nepovedeném experimentu vlasy dostat do normálu.

Fa Active Pearls antiperspirant je z těch, které v podpaží hezky voní i po celém dni v práci, byť parfemace není úplně moje top, koupila bych klidně opět.


Bioderma Sensibio H2O - asi tak sto dvacáté balení? OK, to přeháním, ale desáté určitě. Musím doplnit zásoby, zbývá mi poslední lahvička.

Ziaja růžová micelárka sice oči neodličovala, ale na pleť nebyla vůbec špatná. Znovu ale asi ne-e.

Minus 417 hydratační pleťová voda, byla úplně průměrná a nevýrazná, nemít odkaz na recenzi, asi bych si o ní nic nepamatovala. Znovu ji určitě nepotřebuji.

Clinique DDML - další dlouholetá stálice a třetí (nebo čtvrté?) balení. Vím, že se Martinka zajímala o recenzi, takže se pokusím, protože si to určitě zaslouží! (jak Martinka, tak emulze)


Physiogel A.I. Creme - ne, nejsou to ty dva z minulého měsíce, spotřebovala jsem další. Pořád si stojím za tím, že mi v nejhorších chvílích pomáhal, určitě se k němu při případných problémech zase vrátím a v létě ho zkusím i na obličej.

Minus 417 krém na ruce, odkážu vás na stejnou recenzi jako u pleťové vody, ačkoli teda musím říct, že slova a nejlepším krému byla trochu unáhlená a v druhé polovině mi přišel málo hydratační a nestačil mi.


Nákupy
Nejvíc jsem nakupovala překvapivě v Lidlu! Zásobila jsem se odličovacími tamponky, ač mi úplně nesedí jejich velikost, musím uznat, že jsou prostě nej! Štětcům jsem koupila nový šampon, tentokrát heřmánkový a zbytek mi prostě padl do oka.


V YR byl po dlouhé době zajímavý dárek k nákupu (sprchový gel), takže jsem se rozhodla vyzkoušet nový balzám, o kterém se teď všude mluví. Jsem na něj dost zvědavá, protože mi ty starší vůbec nevyhovují a všechny skončily u kamarádek. A dlouho jsem zvažovala koupi čistě růžové vůně a po prvním vyzkoušení to vypadá, že ačkoli to byl nákup naslepo, vybrala jsem dobře.


Rossmann + Avon. Catrice S(wimbledon) už znáte.


Z této skupiny už mám důkladně otestovanou tvářenku a bázi, tak snad brzy najdu čas své dojmy sepsat.


A Rimmel na mě stále nezanevřel a posílá mi své novinky, tak snad se mi konečně povede vrátit jim to v podobě recenze, z téhle várky mě hodně zaujal pudr a set na obočí.


středa 18. února 2015

Bilance za leden

Tentokrát je toho na obou stranách maličko a přestože mi napsání nezabralo nakonec ani půl hodiny, trvalo tři víkendy, než jsem se donutila to sepsat... Jde to s mým blogováním z kopce, asi bych potřebovala nějak nakopnout...

Spotřebováno
Balea tekuté mýdlo má pěkný obal, hezky vonělo, umylo, nemám co vytknout a určitě koupím nějakou limitku znova.

Yves Rocher mandlový sprchový krém taky vcelku fajn voněl, ale měl hloupé zavírání, které mi šlo dost ztěžka otvírat. 200ml je dost málo, nevydržel mi ani měsíc. Znovu bych sprchový gel z této řady mít nemusela.

Avon sérum na konečky vlasů sice úplně marné není a vlasy trošku uhladí a provoní, ale do Biosilku má daleko, takže jsem ráda, že jsem dodělala zásoby a znovu už ho kupovat nebudu.


Nivea Invisible antiperspirant - to je ten dobrý, ráda si ho pořídím znovu.

Fa Active Pearls - je to tuháč a ty já moc nemusím a snažím se je všechny spotřebovat. Na noc byl OK, znovu už ale ne-e.

Alverde mini tělové máslo z loňské zimní edice dobře hydratuje jako všechna ostatní, která jsem od této značky zkusila, ale tohle zrovna vonělo po jablku, a to není zrovna můj šálek čaje. Těším se, až si budu moct vytáhnout nějaké další, teď nemůžu, protože...


...mám nějakou podivnou vyrážku nebo alergii nebo co a tak se mažu jen krémy z lékárny. Konečně jsem dodělala Excipial U Lipolotio, který jsem kdysi měla ráda na obličej, ale pak mě omrzel a strašně dlouho se mi na něj v koupelně prášilo. Kdybych měla kůži v pořádku, znovu bych ho nechtěla, ale vzhledem k tomu, že zatím k výraznému zlepšení nedošlo, bojím se používat klasické parfemované krémy z drogerky, takže zvažuju, že si pro něj znovu dojdu. Physiogel jsem dostala od mamky a vůbec jsem nevěděla, co s ním budu dělat, protože už jsem jeden podobný měla a na obličej mi vůbec nevyhovoval. Nakonec jsem byla ráda, že ho mám a šla žebrat další. Přijde mi vážně super a opravdu pomáhá a pokud se mi vrátí červené fleky, hezky je do rána zklidní. Akorát teda 50ml není zrovna velikost na mazání celého těla a proto je spotřeba dost velká.


Nákupy se mi po dlouhé době vešly na jednu fotku! Kéž by mi takto "skromné" vydržely i další měsíce, ale už máme přes polovinu února pryč a já už vím, že se mi tu zase tvoří pěkná hromádka... V lednu jsem koupila prosincový Ladybox, protože ho zlevnili na 189Kč, nic z obsahu mě vyloženě neurazilo a strašně se mi líbila ta krabička... Inglot mi koupila v Polsku úžasná Barunka, které tímto ještě jednou moc děkuji! Za MAC stín zase vděčím Verunce, co já bych bez mých nákupčích dělala :-* MUFE lesk je z jahody, je to vlastně jediný nákup z povánočních slev, jinak mě nikde nic nenadchlo a tím že mám parfumerky z ruky, míjejí mě i různé Chanel a YSL virusy, co se šíří na Instagramu :-) Ve výprodeji jsem koupila ještě pár věcí Essence a Catrice, u kterých by mě třeba časem mohlo mrzet, že je nemám a L´oréal tužka na obočí je trošku fail, jsem si myslela, že si kupuju tmavší, než mám doma a až pak jsem zjistila, že jsou pouze dva odstíny a já si domů donesla znovu ten samý... UMA  byla taky v nějaké slevě, tak jsem ze zvědavosti hodila do košíku pár věcí, ale zatím jsem z toho nic nestihla vyzkoušet.


Co pěkného jste si v poslední době pořídily vy?

neděle 25. ledna 2015

Není Nivea jako Nivea

Psát recenze na klasické antiperspiranty, které nemají žádné nové převratné balení či formu, mi připadá naprosto zbytečné. Co k nim víc říct než jak fungují a voní? Nicméně jsem se rozhodla, že této Nivee věnuji krátký článek, protože ač se na první pohled může zdát, že se jedná o ten samý produkt, je mezi nimi propastný rozdíl.

Balení se příliš neliší, oba spreje mají přibližně stejné nápisy i obrázek. Jen jeden z nich je matný a druhý lesklý. Ten matný jsem dostala od Míny, má vzadu popisek i v češtině, takže byl s největší pravděpodobností koupený v ČR, druhý jsem si dovezla z Německa. Přála si ho koupit sestra, a protože byl zrovna v akci a stál jen něco málo přes jedno Euro, přihodila jsem i jeden pro sebe. Moje ségra totiž kosmetice moc neholduje a já mám občas tendence její oblíbené věci vyzkoušet a pak jí vnucovat co všechno je na tom špatně a doporučovat z mého pohledu lepší varianty :-) Že je ten německý sprej jiný a špatný ale poznala i ona sama. 

Na první pohled se ani složení příliš neliší, ale při důkladnějším čtení už najdeme rozdíl - na druhém místě ve složení německého spreje je voda, sprej český ji vůbec neobsahuje. Podle mého názoru právě ona způsobuje to, že je ve výsledku každý sprej úplně jiný - chemik nejsem, takže pokud to, co teď napíšu je hloupost, klidně mě opravte, ale tak nějak mi to přijde logické. Český sprej je totiž po nastříkání do podpaží suchý a to je důvod, proč jsem sprejový fanoušek - kuličky lepí a tuhé antiperspiranty zanechávají bílý povlak, jen spreje umí být naprosto neviditelné a nepocítitelné (takové slovo sice neexistuje, ale myslím že vystihuje to, co chci vyjádřit). To bohužel neplatí pro vodový německý sprej, který zanechává podpaží mokré a lepivé! Navíc ani moc hezky nevoní a nefunguje ani v klidovém domácím režimu, zatímco český sprej je v tomhle ohledu jedním z těch nej, které jsem vyzkoušela, i po dvanácti hodinách v práci ho ze sebe cítím. Naředění vodou v tomhle případě nedělá vůbec dobrotu.

Já mám tedy jasno - sprej si koupím klidně znova, ale jen u nás a po důkladné kontrole složení! Jsem mile překvapená, že jednou máme něco lepšího my a ne zahraničí...

Stalo se vám někdy něco podobného?



složení spreje koupeného v ČR (lesk je jen zarážka aby mi lahvička držela ve správné poloze)


složení spreje koupeného v Německu


úterý 6. ledna 2015

Bilance za prosinec

1. spotřebováno
Nivea čisticí pěna mi bohužel vůbec nesedla. Ačkoli na ní píší, jak je zklidňující a vhodná pro citlivou pleť, já s tím absolutně nemůžu souhlasit, dráždila mě. Já si nanáším pěnu nebo gel ještě než vlezu do sprchy a kolikrát teprve až se umyju (někdy třeba i opeelinguju, oholím...), tak smývám gel z obličeje a to s touhle pěnou nešlo, protože mě chvilku po nanesení začala pálit a po několika minutách už bych byla rudá jako rak. Takže jsem ji musela nanést a okamžitě opláchnout. Zbytky makeupu sundala, ale to umí sto dalších věcí a bez podráždění pleti, takže za mě ne, opravdu jsem se musela nutit ji používat a poslední cca centimetr jsem nemilosrdně vylila.

Nivea All-in-1 - stejná značka, ale na produkt mám trochu odlišný názor. Taky je to trochu driják a mám po použití mírně zarudlou pleť, ale není to tak hrozné jako u pěny a navíc tenhle gel, peeling a maska v jednom pleť skutečně důkladně a do hloubky čistí! Opravdu vytáhne nečistoty z pórů, za mě jeden z nej čističů z drogerie a proto ho mám moc ráda a určitě si ho koupím zase.

Blanchette B micelárka je mojí stálicí, ačkoli se Biodermě nevyrovná, díky své nízké ceně se řadí hned na druhé místo v mém osobním micelárkovém řebříčku.


Cien sprchový gel nenadchl ani neurazil. Voněl sice příjemně, ale nikterak výrazně, pěnil, umyl, ale rychle ubýval, protože mi vydržel jen měsíc a týden. Ještě mám jeden s jinou parfemací, ten také vypotřebuju, ale znovu kupovat nebudu žádný z nich.

Avon Naturals tělové mléko byla katastrofa a nechápu, jak jsem se donutila ho dopotřebovat, protože jsem při každém použití nadávala! Mazání touhle věcí byla naprosto zbytečná práce a ztráta času! Namazat se tím bylo jako nenamazat se ničím, za 5 minut mě kůže svědila a volala po něčem mnohem výživnějším. Vonělo to hezky, ale to bylo tak všechno, jestli mi tahle věc ještě někdy přijde do cesty, věnuju ji nějakému nepříteli.

Alverde mini máslo bylo mnohem lepší, hydratovalo dostatečně a zrovna tohle mi moc vonělo, mohli by ho udělat ve velkém balení.

Essence krém na ruce z letošní limitky jsem spotřebovala nějak podezřele rychle. Na to, že ho má být 100ml, mi vydržel jen měsíc a to mi přijde málo. Mažu se průměrně 3x denně a třeba u krému od -417 jsem za stejnou dobu teprve v polovině. Koupila jsem znovu, protože mi moc voní, tak snad mi vydrží o něco déle.


Fa Sport 96h - balení je dorůžova, i je tam na obrázku běžící slečna, ale podle vůně bych to na dámský antiperspirant netipovala, voněl tak nějak unisexově a to já moc nemusím. Výdrž 96 hodin jsem nikdy netestovala, ale běžný pracovní den zvládl v pohodě. Znovu si ho ale nekoupím.

Cien lak na vlasy byl naprosto průměrný, podrobněji se o něm zmíním ještě ve společné recenzi s šamponem a kondicionérem ze stejné řady.

Garnier Olia se zatím zdá být jako fajn, při barvení vůbec nesmrděla, ale poměrně dost se vymývá.


Avon tužka na oči je super, kdysi jsem je měla nejraději, ale teď už je téměř nepoužívám, nahradily je tužky Holika Holika. Pořád ale pěkně kreslí, super drží i na waterline a je intenzivně černá. Dopotřebovala jsem zbytek a znovu nejspíš kupovat nebudu, rozhodně ne černou, tu jsem úplně vytěsnila a nahradila ji hnědá.

Řasenky Gabriella Salvete a Rimmel mě nenadchly a dopotřebovávala je za mě mamka. Znovu nechci ani jednu, mám jiné oblíbence.

Nevím kdo vymýšlí velikost vzorků, ale obsah pytlíčku s šanponem Dove mi nestačil ani na půl hlavy, takže z jeho použití nemám vůbec žádný dojem, kromě toho, že pěkně voněl. Nivea tělové mléko do sprchy je podle mě pořád blbost, názor na něj neměním. A proužky Nivea jsou mou nepostradatelnou stálicí, tak jsem zase dva obaly schovala, abych vám to připomněla.


2. nákupy
Prosincové nákupy samozřejmě zahrnují i vánoční dárky - mile mě překvapilo, že letos byly i kosmetické, dokonce i od mamky, která mi žádnou kosmetiku nekoupila roky a neustále mi opakuje, jak toho mám moc (já vím, že má pravdu). Laků se mi tento měsíc sešlo opravdu hodně! Dárky jsou v pravé části fotky, dostala jsem svůj první Picture Polish, Ježíšek přinesl lak od Avonu a sadu čtyř mini laků z Tchiba a glitrový Rimmel je PR vzorek. Zbytek jsou vše mé nákupy, když budu počítat podlak od Cuccio a i miniatury každou zvlášť, je to 25 nových laků.


4 nové rtěnky a dva lesky, dárek byla pouze první z nich a tady se bohužel Ježíšek úplně netrefil a vybral mi poměrně tmavý odstín.


3 balzámy na rty, vše dárky. Strasně se těším na ten Skin Food a jsem zvědavá jestli bude mít takovou konzistenci, aby šel nabírat tou přiloženou tyčinkou :-)


Stíny. Opravdu bych se měla zamyslet nad svou kolekcí hnědých odstínů... Vše nákupy.


Dvě nové věci na obočí - tužka L´oréal a Aqua Brow od MUFE, tvářenka Catrice, která u nás bohužel ve stálém sortimentu není a balíček Rouge Bunny Rouge obsahuje řasenku a tužku na oči.


Lancome kufr je můj splněný sen z loňska, takový dárek ode mě pro mě :-) Trochu mě zklamala tvářenka, která je uvnitř, loni totiž byla mnohem lepší, resp. byl to takový tříbarevný tvářenkorozjasňovač, letos jen "obyčejná" tvářenka. A růžová... :-(


V soutěži s DMkem jsem vyhrála Havlíkův přirodní zázrak, konečně si vyzvedla Cuccio máslo, které jsem si koupila na Interbeauty, vůni Avon přinesl Ježíšek sprej VS a peeling Fruttini jsou z Německa a ta Alverde másla jsem možná kupovala už v listopadu nebo hned na začátku prosince, protože jsem na ně úplně zapomněla a dost mě překvapilo, když jsem je v krabici s nákupy objevila :-)


O rozšíření sbírky vlasové péče se mi postaral opět Ježíšek. L´oréal je moje stálice, určitě se u mě neztratí a Matrix Biolage ráda zkusím.


Vždycky na něco zapomenu... ale tentokrát jsem to stihla napravit ještě před zveřejněním! Mimochodem je to mléko fajn, jen vůně by na těle mohla být výraznější.