pondělí 17. srpna 2015

Ever Glaze Ultra Orchid

Představuji vám mou TOP barvu letošního léta! Už jsem ji měla na nehtech 2x a teď když píšu článek, ji mám pro změnu na nohou. Je to opravdu láska, "moje" barva, ve které se cítím báječně a pořád si koukám na nehty.

Ever Glaze je řada dlouhodržících laků od China Glaze bez nutnosti je vytvrzovat v lampě podobně jako Miracle Gel od Sally Hansen, U to X od EBD, Gel Nails od Essence nebo Vinylux od CND. Stejně jako většina těchto laků se i Ever Glaze lakuje na holý odmaštěný nehet bez base coatu (tuším, že jen u Essence se podlak používá). Můžete k tomu použít Ever Glaze Prep, nebo jakýkoli jiný odmašťovač, tento krok by výdrž neměl nijak ovlivnit. Mnohem důležitější už je ale top coat, který k laku mám také, takže jsem mohla vyzkoušet, jak spolu fungují dohromady.

Bohužel teda musím říct, že stejně jako u ostatních značek, které jsem vyzkoušela, ani u Ever Glaze se nekoná žádná výrazně delší výdrž než u běžných laků. Tak tři až čtyři dny vypadá dobře, ale pak se objeví ošoupané konečky a pátý den se začne olupovat. Takhle mi drží i ty lepší z obyčejných laků, takže za výdrž moc bodů dát nemůžu. Zato barvu jsem vybrala opravdu parádní a strašně se mi líbí, jak už jste asi poznali z úvodu. Na nehtech je hezčí než v lahvičce a v reálu je hezčí než na fotkách. Ani úpravami fotek se mi nepodařilo docílit toho správného odstínu, takže sem nakonec žádný pokus ani nedávám. Budete mi muset věřit, že ve skutečnosti je to skoro neonka, krásně zářivá růžová s podílem fialové. Lakuje se dobře, ale kůžičku nechce opustit ani s acetonem, takže je lepší lakovat na první dobrou, ať nedopadnete jako já. Stačí dvě vrstvy, které vidíte i na fotkách. Ještě je třeba zmínit, že se krásně leskne i bez nadlaku.

Pro odstín jsem si tenhle lak zamilovala a určitě bych ho z tohoto důvodu doporučila alespoň okouknout i vám - je k dostání na modeláži. Nicméně žádný další si z této řady pořizovat nehodlám. Výdrž je stejná, jako u klasických laků, u kterých najdu i větší výběr odstínů za nižší cenu.6 komentářů: