pátek 26. července 2013

Zoya Reva

Zoya krásné odstíny laků rozhodně umí, jejich třpytivé laky plné odlesků miluji. Třpytky jsou malinké a je jich hodně, takže krásně odrážejí světlo a přitom nedělají problémy při odlakování. Reva je tmavší růžová s kapkou červené a spoustou zlatých třpytek. Je opravdu nádherná, navíc se lakuje snad sama! Kryje ve dvou vrstvách a vytváří krásně hladký a lesklý povrch - na fotkách je bez nadlaku. Co Zoye ale naopak moc nejde, je výdrž jejich laků, která je v případě tohoto laku tři dny v přijatelném stavu. Děkuji Mirce za půjčení.

12 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. To je tvoje?:-D Jsem ho tam nikde neviděla...

   Vymazat
  2. Tak hledejte, už jsem ho vrátila :-)

   Vymazat
 2. Já objevila kouzlo Zoya laků celkem nedávno. Donedávna byl můj nepřekonatelný favorit OPI. Ale Zoya je hned v závěsu a musím říct, že vždycky dokáže překvapit nějakou jedinečnou barvičkou, kterou nemám :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, Zoya krásné odstíny umí :-) Já OPI moc nemusím kvůli širokým štětečkům, ale výběr barev mají zase nejširší ze všech značek.

   Vymazat
 3. Ovšem toto je krásná barva! :) O této značce slyším poprvé, abych se přiznala. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak mrkni i na další, které tu mám nafocené :-)

   Vymazat
 4. Na té páté fotce je nádherný! :)

  OdpovědětVymazat
 5. achich, to je opravdu nádhera.. Zoya je pro mě prostě srdečí záležitost, kterou zatím nevlastním.. ale snad se to brzy změní!:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přála bych ti to :-) Mají krásné odstíny a lahvičky se mi líbí nejvíc ze všech laků :-)

   Vymazat