pondělí 22. srpna 2011

MAC Superglass Superflash!

Jeden Superglass už jste tu viděli, takže se spíš podívejte na fotky, protože nic nového vám asi neřeknu, jsem s ním stejně spokojená jako s jeho kolegou :-) Vlastně jednu novinku přece jen mám - tip, kde ho (a i další odstíny) můžete za přijatelnou cenu koupit - zde (a díky Dášce, že mi existenci tohohle shopu připomněla :-)).


9 komentářů:

 1. Wow, na perách vyzerá krásne. Super tip na e-shop. :)

  OdpovědětVymazat
 2. No jo, tady se nezmůžu než na bohapusté óchání a áchání...

  OdpovědětVymazat
 3. tie velké trblietky su naozaj perfektne! mohla by si v buducnosti uverejnit prispevok specialne len o e-shopoch s ktorymi si bola spokojna :) je tazko najst taky, ktory aj posiela do Europy a aj nema prehnane postovne.

  OdpovědětVymazat
 4. Chichi, není zač, já ráda :) Nicméně s těmi lesky jsem dost nahlodaná, mám chuť je vyzkoušet, ač teď spíš ulítávám na krémových věcech

  OdpovědětVymazat
 5. Anduško, takový článek psala nedávno Dashulka, tak mrkni k ní http://dashulkak.blogspot.com/2011/07/nakupni-zoufalost.html. Já asi nic moc navíc neznám, neznala jsem ani některé z těch, co zmínila Dáša, takže můj článek by byl spíš jen její kopií a to nemá žádný smysl :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Nádherný! Hodil by se mi k CHG Strawberry Fields na nehtech :-D

  OdpovědětVymazat
 7. Ačkoliv nemám moc ráda lesky s velkýma třpytkama, tenhle vypadá na rtech opravdu dobře... Asi rozšířím svou kolekci lesků/balzámů. Díky za tip :-)

  OdpovědětVymazat