sobota 21. září 2013

Golden Rose Holiday 70

V poslední době nějak novinky z lakového světa nesleduji. O kolekci Holiday vím jen krátce a to od Míny, která mě prosila, ať jí jeden lak koupím. A byl to právě tento, číslo 70, tak se mi zalíbil, že jsem ho vzala i pro sebe.

Holiday kolekce je celá písková, jak je teď v módě. Mně se tenhle finish moc nelíbí, na ten samotný hrubý povrch mě nenalákáte. Ale pokud to má pěknou barvu a glitry, otvírám peněženku. A třpytivá bílá je poměrně netradiční, takže to byla jasná volba. Upřímně řečeno doufala jsem v trochu lepší krytí a že mi budou 3 vrstvy stačit. Bohužel, uspokojila mě až čtvrtá. Lakoval se moc dobře, i když to tak z fotek nevypadá, mám tendence lakování světlých laků trošku flákat. Schnul bleskově, rychleschnocí nadlak by určitě nebyl potřeba, ale já jsem ho stejně dala, protože se mi lesklý povrch líbí víc a také kvůli výdrži. V reálu byl samozřejmě rozdíl znát, ale na fotkách mi to moc zachytit nešlo, chtělo to vychytat správné světlo i úhel, takže dávám jen jednu fotku pro představu. Dobře držel 2 dny, pak se mi začal v kusech odlupovat. Odlakovat šel relativně v pohodě, alobal jsem nepoužila.

Podle vzorníku mě zaujalo víc odstínů, ale spoustu jich zrovna neměli, tak si dělám plány, že bych si je mohla koupit na Interbeauty.s nadlakem


Můj Samínek mě před pár dny opustil a aby to snáz přebolelo, pořídila jsem si Samínka II. a měl mít bratříčka. Úplně to nevyšlo, takže zlatíčko na fotce je kočička Mína. Od malička ji učím, co jsou to laky, takže ona nebo bráška tu občas oživí nějaký ten post ;-)


8 komentářů:

 1. Docela zajímavý kousek, úplně chápu toho nového kámoše, až moje zlatíčko odejde do psího nebe, tak taky musím mít novýho retrívra jinak bych to asi nezvládla. Takže posílám Samíkovi pohlazení a podrbání :)

  OdpovědětVymazat
 2. Laky GR u nás snad nikde nemají, alespoň o tom nevím.. ne že by mi to nějak extra vadilo, ale některé laky mají opravdu hezké.. a tento se mezi ně řadí také:)

  OdpovědětVymazat
 3. Pěknej, já pískový můžu!
  A posílám pusinku Míně i Samínkovi ♥

  OdpovědětVymazat
 4. Kolekci holiday jsem ještě neviděla, tak snad příště až se vypravím do obchůdku s laky Golden Rose ji ještě mít budou :). Kočička je nádherná :)!

  OdpovědětVymazat
 5. je moc pěkný, připomíná mi čerstvě napadaný sníh, který se třpytí, když na něj zasvítí sluníčko :-) minimálně se na tuto kolekci taky na Interbeauty podívám. a dobře děláš, i kočičí holčičky mají už od mala znát, co to jsou laky ;-) posílám pusu a podrbání oběma :-*

  OdpovědětVymazat
 6. Skvělej. Kouknu po něm, až zas pojedu do Budějc, věřím ve "svou" drogerii, že ho tam budou mít :) Ačkoliv to vrstvení nic moc... ale předpokládám, že v kolekci jsou i další barvy, tak třeba jiné budou úspornější.
  Kočičáci jsou ňuňu, viděla jsem z fotek oba a umuchlala bych je <3
  Verunka

  OdpovědětVymazat