neděle 8. srpna 2010

ÜNT LJ070 Nespoutaná v Riu

A opět tu máme Dejniččinu červenou. A když si dám zobrazit stránky ÜNT v češtině, tak se fakt takhle jmenuje - a to je ještě jeden z normálnějších názvů, jsou tam mnohem větší úlety, no asi jako vždycky když se něco překládá doslova. Tenhle lak je z kategorie těch světlejších červených s oranžovým podtónem a na nehtech je mnohem hezčí než v lahvičce! Má lehký shimmer a hlavně na sluníčku vypadal nádherně. Lakoval se hodně dobře, ale je řidší, tak mám tři vrstvy.
7 komentářů:

 1. Když já vidím nějaký nafocený láček od tebe, tak ho chci. Nejsem normální. Názvy laků je snad lepší nepřekládat, taková Illamasqua...

  OdpovědětVymazat
 2. off topic, ale... illamasquu bych naopak překládala především! haha. ha.

  OdpovědětVymazat
 3. Daji, jsme si kvit, protože já mám totéž s tvýma fotkama a taky se Soninýma :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Ten je tady zase daleko krásnější než u mě doma:-D Moc sluší!
  Ovšem u UNT je problém, že ty stránky prostě už jsou v češtině, takže člověk ani původní název neví...

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj,
  díky za příjemný počtení, Tvůj blog mi ladí nejen barvou, ale i obsahem. Jinak zmíněné UNT by si vůbec zasloužilo víc pozornosti, používám jejich nejen dekorativku cca rok a jsem docela nadšená. Zdraví Maruška.

  OdpovědětVymazat
 6. Ahojky,
  našla jsem tuto kosmetiku na netu a moc ráda bych jí vyzkoušela. ovšem mám problém s objednáním. Způsoby jejich platby mi nevyhovují, a tak hledám někoho, kdo by byl ochoten po předchozí platbě na účet mi zboží objednat a poslat. Samozřejmě ne zadarmo..

  Pokud bys byla ochotná, ozvi se na banulka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Ahoj,
  já používám UNT půl roku a je to bomba. Z dekorativky jsem ale zatím zkusila jen rtěnku. O laku teď tedy přemýšlím..
  Dík za pěknej blog a za fotky..Co se týče o objednání, neměla jsem s tím nikdy potíže, používám paypal i na jiný eshopy.
  Pavla

  OdpovědětVymazat